Diablo 4 Vessel of Hatred z zupełnie nową klasą postaci. Blizzard dzieli się pierwszymi szczegółami

Patrycja Pietrowska
2024/06/10 11:50
0
0

Ponadto Sanktuarium doczeka się kolejnego regionu.

Podczas tegorocznego Xbox Games Showcase pojawiło się wiele interesujących zwiastunów i zapowiedzi gier. Miłośnicy Sanktuarium również otrzymali dobre wieści – poznaliśmy bowiem datę premiery Diablo 4 Vessel of Hatred, czyli rozszerzenia do popularnego hack’n’slasha. Teraz Blizzard przekazał pierwsze szczegóły, ujawniając, że gracze mogą spodziewać się między innymi nowej klasy postaci.

Diablo 4 Vessel of Hatred
Diablo 4 Vessel of Hatred

Diablo 4 Vessel of Hatred z nową klasą postaci, regionem i nie tylko

Jak dowiedzieliśmy się dzięki tegorocznemu pokazowi Xbox Games Showcase, Diablo 4 Vessel of Hatred zadebiutuje na rynku 8 października 2024 roku. Na oficjalnej stronie Blizzard pojawiły się natomiast pierwsze szczegóły związane z rozszerzeniem, a twórcy zdradzają, jakich nowości mogą spodziewać się gracze. Wśród nich warto wymienić przede wszystkim zupełnie nową klasę postaci – Spirytystę.

Jak możemy wyczytać w opisie klasy, „Spirytysta to największy drapieżnik w dżungli”. Niestety nie przekazano więcej szczegółów, choć Blizzard zapewnia, że więcej informacji na temat klasy postaci pojawi się 18 lipca. To jednak nie koniec atrakcji, które zapewni Diablo 4 Vessel of Hatred.

Sanktuarium doczeka się bowiem kolejnego regionu – rozległej dżungli Nahantu. Gracze będą mogli udać się do tego obszaru w poszukiwaniu Neireli, kontynuując kampanię. Dodatkowo możemy liczyć na nowych najemników, którzy wspomogą nas w walce, a także nową aktywność kooperacyjną w końcowej fazie gry. Co ciekawe, w tym przypadku „po raz pierwszy w Diablo, by wkroczyć do podziemi, trzeba będzie zebrać drużynę chętnych wojowników, którzy zgodzą się walczyć z Tobą ramię w ramię”.

Przygotuj się na następny rozdział Diablo IV. Zostań największym drapieżnikiem dżungli, wcielając się w zupełnie nową klasę – spirytystów. Powiększ mapę i wyrusz do nowego regionu Nahantu w poszukiwaniu Neireli, która cierpi z powodu konsekwencji swej decyzji o uwięzieniu Mefista, Najwyższego Zła, i szuka sposobu na jego unicestwienie. Zwerbuj najemników, którzy pomogą Ci w walce, stań do boju z innymi graczami w nowej aktywności PvE i nie tylko. – głosi opis Diablo 4 Vessel of Hatred.

GramTV przedstawia:

Blizzard zapowiada również jeszcze więcej aktualizacji, które trafią do podstawowej wersji gry. Pojawią się między innymi nowe zwierzaki, które pomogą w zbieraniu zasobów i złota.

Diablo 4 Vessel of Hatred dostępne jest już w ramach cyfrowej przedsprzedaży. Edycja standardowa kosztuje 169 zł, Deluxe Edition 259 zł, natomiast Ultimate Edition 387,50 zł. Zainteresowani mogą również zakupić pakiet podstawowej wersji gry Diablo 4 wraz z dodatkiem w cenie 349 zł. Więcej informacji znajdziemy na oficjalnej stronie twórców.

Przypomnijmy raz jeszcze, że Diablo 4 Vessel of Hatred zadebiutuje 8 października 2024 roku. Diablo 4 dostępne jest natomiast na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!