Dakar Desert Rally – trailer prezentuje auta z lat 80.

DK
2022/09/22 16:55

Ścigałka debiutuje już za chwilę.

Premiera Dakar Desert Rally zbliża się wielkimi krokami – tytuł zaparkuje w sklepach na początku października. Saber Interactive coraz częściej przypomina o tym graczom, publikując nowe materiały z gry. Pod koniec ubiegłego miesiąca mieliśmy okazję obejrzeć gameplay, natomiast teraz pokazano trailer inspirowany rajdami z lat 80. Standardowo zamieszczamy go na dole tej wiadomości.

Dakar Desert Rally – trailer prezentuje auta z lat 80.

Na wideo widzimy dwa legendarne pojazdy z wyścigów z tamtych lat, to znaczy DAF Turbo-Twin i Ari Vatanen's Peugeot 405 Turbo 16. Obydwa samochody będą dostępne od premiery, jeśli kupimy tytuł w edycji Deluxe. I generalnie twórcy zapewniają, że DDR zaoferuje nam szereg licencjonowanych “motocykli, samochodów, ciężarówek, quadów i SSV”.

Dakar Desert Rally – data premiery i platformy

Ścigałka ma trafić do sklepów już 4 października. Należy jej się spodziewać na pecetach (poprzez Steama i Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S. A jeśli chcecie przeczytać GRAM-owe pierwsze wrażenia z gry, to odsyłamy Was pod ten adres.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!