Content Warning z ważnym kamieniem milowym. Rewelacyjna sprzedaż kooperacyjnego hitu

Patrycja Pietrowska
2024/04/15 17:05
0
0

Horror wciąż cieszy się dużą popularnością wśród graczy.

Jak informowaliśmy na początku kwietnia, Content Warning odebrało za darmo ponad 6,2 miliona użytkowników Steama. Okazuje się, że twórcy mają jeszcze jeden powód do dumy. W mediach społecznościowych pojawiła się bowiem informacja dotycząca wyniku sprzedażowego kooperacyjnego horroru.

Content Warning z ważnym kamieniem milowym. Rewelacyjna sprzedaż kooperacyjnego hitu

Content Warning sprzedał się w liczbie ponad miliona kopii

Na platformie X pojawił się nowy wpis dotyczący gry Content Warning. Jak informuje wydawca Landfall Publishing, kooperacyjny horror sprzedał się już w liczbie 1 miliona egzemplarzy. Ponadto gra, która polega na filmowaniu przerażających rzeczy i zdobywaniu sławy, wciąż cieszy się dużą popularnością.

GramTV przedstawia:

Zgodnie ze statystykami serwisu SteamDB w ciągu ostatnich 24 godzin jednocześnie grało nawet 30 tysięcy użytkowników Steama. Kilka dni temu Landfall zapewniało również, że do Content Warning zmierzają kolejne aktualizacje oraz poprawki. Zainteresowanym pozostaje zatem obserwować, co nowego przygotują twórcy intrygującej produkcji.

Na zakończenie przypominamy, że Content Warning zadebiutował 1 kwietnia 2024 roku. Aktualnie tytuł może pochwalić się bardzo dobrym odbiorem wśród użytkowników platformy Valve – aż 92% z ponad 7200 opinii jest pozytywnych.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!