Civilization 6 doczeka się nowej zawartości. Do gry zmierzają kolejni przywódcy

Mikołaj Ciesielski
2022/11/16 08:35

Twórcy zapowiedzieli przepustkę Leader Pass.

Civilization 6 doczeka się nowej zawartości. Do gry zmierzają kolejni przywódcy

Studio Firaxis Games z pewnością przygotowuje się obecnie do premiery Marvel’s Midnight Suns. Deweloperzy nie zapominają jednak o jednej ze swoich starszych produkcji. Mowa tutaj oczywiście o grze Civilization 6, która – jak się okazuje – doczeka się wkrótce nowej zawartości. Twórcy zapowiedzieli bowiem przepustkę Leader Pass, dzięki której najnowsza odsłona popularnej serii turowych strategii zostanie wzbogacona o kolejnych przywódców.

Do Civilization 6 zmierzają nowi przywódcy. Twórcy zapowiadają przepustkę Leader Pass

Dzięki wspomnianej przepustce do Civilization 6 trafi 12 nowych przywódców oraz 6 nowych wariantów dostępnych już postaci. Leader Pass dostępny będzie za darmo dla posiadaczy gry w wersji Anthology, ale całość dostępna będzie również do kupienia oddzielnie. Nowi liderzy będą natomiast dodawani do produkcji w pakietach, które zostaną udostępnione między 21 listopada 2022 a marcem 2023 roku. Całość prezentuje się następująco:

  • Pakiet 1: Wielcy Negocjatorzy – Abraham Lincoln (Stany Zjednoczone), Królowa Nzinga Mbande (Kongo), Sułtan Saladyn (Arabia);
  • Pakiet 2: Wielcy Dowódcy – Tokugawa (Japonia), Nadir Szah (Persja), Sulejman Wspaniały (Imperium Osmańskie);
  • Pakiet 3: Władcy Chin – Yongle (Chiny), Qin Shi Huang, Zjednoczyciel (Chiny), Wu Zetian (Chiny);
  • Pakiet 4: Władcy Sahary – Ramzes (Egipt), Kleopatra z dynastii Ptolemeuszów (Egipt), Król Sundiata Keita (Mali);
  • Pakiet 5: Wielcy Budowniczy – Teodora (Cesarstwo Bizantyńskie), Sejong (Korea), Ludwik II (Niemcy)
  • Pakiet 6: Władcy Anglii – Elżbieta I (Anglia), Harald Srogi z Waregów (Norwegia), Wiktoria – wiek pary (Anglia).

Deweloperzy podkreślają, że z każdym przywódcą zostanie udostępniony szereg nowych i zaskakujących lub zmodyfikowanych umiejętności, a także pomysłowe cele, które zmienią sposób, w jaki dążysz do podboju świata”. Na dole wiadomości znajdziecie również zwiastun zapowiadający nadchodzącą przepustkę.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Civilization 6 zadebiutowało na rynku w październiku 2016 roku na komputerach osobistych. Produkcja studia Firaxis Games jest obecnie dostępna również na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, a także na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!