Chcecie remake Dead Space 2 i Dead Space 3? EA podpytuje graczy

Jakub Smolak
2023/02/27 10:00
4
0

Chyba większość z nas zakładała taki scenariusz.

Po sukcesie odświeżonej wersji klasycznego Dead Space od razu pojawiły się pytania o pozostałe części. Fani marki nie ukrywali, że chętnie przyjęliby Dead Space 2 Remake oraz Dead Space 3 Remake. Oczywiście, Electronic Arts szybko dostrzegło w tym swoją szansę.

Wczytywanie ramki mediów.

Czy gracze chcą remake’ów kolejnych części Dead Space?

Jak poinformował jednej z użytkowników Twittera, EA rozsyła do fanów ankiety, w których pyta o zainteresowanie remake’ami pozostałych odsłon serii. Jeśli gracze opowiedzą się na tak, to niewykluczone, że już wkrótce doczekamy się zapowiedzi takich produkcji. Dajcie znać, co Wy myślicie o takim pomyśle.

W remake Dead Space 2 moglibyśmy zagrać całkiem szybko. Przypomnijmy, że deweloperzy z Motive zdradzili, ile czasu zajęła im produkcja najnowszej gry. Twórcy przyznali, że produkcja Dead Space Remake trwała niecałe 2,5 roku.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat odświeżonej wersji przygód Isaaca Clarke’a, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Dead Space Remake – a w kosmosie znowu straszy…

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Xeoo
Gramowicz
27/02/2023 12:18
koNraDM4 napisał:

Dwójka jeszcze jest w porządku, bez przesady :D

Ale jednak dobrze byłoby zobaczyć pełnoprawną nową część

Kafar napisał:

Po co? By marka jeszcze raz umarła ?:D

Nie do końca się zgadzam. W sensie to ciągle całkiem dobra gra, tylko z survival horroru zmieniła się w generyczną grę akcji tpp. W jedynce nawet mała grupka potworów podnosiła mi cisnienie, amunicji często było na styk. W dwójce? Radosna  sieczka hord potworów. 

koNraDM4
Gramowicz
27/02/2023 11:38
Kafar napisał:

Po co? By marka jeszcze raz umarła ?:D

Dwójka jeszcze jest w porządku, bez przesady :D

Ale jednak dobrze byłoby zobaczyć pełnoprawną nową część

dariuszp
Gramowicz
27/02/2023 10:19

Nie wiem jak DS 2 ale DS 3 to był właśnie powód dla którego marka umarła. Więc nie wiem czy jest sens to robić chyba że przerobią sequele tak by były bardziej jak jedynka.
Trwa Wczytywanie