CD Projekt RED dziękuje fanom Wiedźmina 3. Zobaczcie specjalny materiał wideo

Mikołaj Ciesielski
2023/01/28 13:30

Rodzimy deweloper postanowił podziękować graczom za wsparcie.

CD Projekt RED dziękuje fanom Wiedźmina 3. Zobaczcie specjalny materiał wideo

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w tym tygodniu next-genowa wersja Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekał się pudełkowego wydania na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tymczasem CD Projekt RED postanowiło podziękować wszystkim miłośnikom przygód Geralta z Rivii. W tym celu studio przygotowało i opublikowało za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter specjalny materiał wideo.

CD Projekt RED dziękuje fanom Wiedźmina za wsparcie

Nagranie powstało we współpracy z samymi fanami z całego świata, którzy w materiale dzielą się najlepszymi – ich zdaniem – elementami gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED nie zapomniało również o fanowskiej twórczości. W materiale możemy bowiem zobaczyć różnego rodzaju cosplaye, grafiki stworzone przez miłośników Geralta z Rivii czy też akcesoria oraz gadżety.

Dzięki Wam wszystkimi nigdy tak naprawdę nie przemierzamy Szlaku w samotności! Jesteśmy wdzięczni społeczności Wiedźmina i nie możemy doczekać się, by zobaczyć, dokąd wspólnie zajdziemy w przyszłości – czytamy we wpisie opublikowanym przez CD Projekt RED.

Przypomnijmy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny jest obecnie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszych wrażeń z next-genowej wersji trzeciej odsłony przygód Geralta z Rivii od CD Projekt RED, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Wiedźmin 3: Dziki Gon – recenzja wersji next-genowej (PC).

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!