Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Atrakcje w Call of Duty: Warzone 2. Messi, Pogba i Neymar w Modern Warfare 2

Maria Wawrzyniak
2022/11/11 09:30

Przedstawiciele firmy Activision Blizzard ujawnili szczegóły dotyczące pierwszego sezonu rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz startu Warzone 2.

Na oficjalnym blogu marki Call of Duty pojawił się obszerny wpis z garścią szczegółów na temat nadchodzącej gry Call of Duty: Warzone 2 oraz pierwszego sezonu rozgrywek w grze Call of Duty: Modern Warfare II. Deweloperzy przygotowują dla społeczności nową erę – w tym zupełnie nowy tryb DMZ, kolejne mapy oraz inne atrakcje. Poniżej znajdziecie oczywiście wszystkie najważniejsze szczegóły.

Atrakcje w Call of Duty: Warzone 2. Messi, Pogba i Neymar w Modern Warfare 2

Call of Duty: Warzone 2.0 – premiera i nowości

Call of Duty: Warzone 2.0 zadebiutuje na rynku 16 listopada bieżącego roku w modelu free-to-play na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Prawdopodobnie najważniejszą nowością będzie tryb DMZ, w którym mamy otrzymać dużą swobodę w prowadzeniu rozgrywek. Te będą polegać na wykonywaniu określonych celów, wykonywaniu aktywności pobocznych, a także na znajdowaniu cennych łupów – wszystko to dziać będzie się w trakcie oczekiwania na ewakuację. W międzyczasie musimy walczyć z wrogimi graczami lub jednostkami kierowanymi przez sztuczną inteligencję na dużej mapie. Deweloperzy zapowiadają także nakreśloną narrację, aczkolwiek na ten temat na razie nie wiemy zbyt wiele. Zrzut ekranu towarzyszący opisowi trybu we wpisie twórców sugeruje z kolei, iż znajdzie się tam możliwość eliminowania przeciwników po cichu.

Oprócz nowej mapy Al Mazrah twórcy wprowadzili do Warzone 2.0 nowe funkcje – takie jak walka pod wodą, nowe stacje-sklepy, czat zbliżeniowy czy też zamknięcie kilku stref na mapie, kiedy rywalizacja odbywać będzie się w niewielkich okręgach. Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do wpisu.

Call of Duty: Warzone 2.0 – premiera i nowości, Atrakcje w Call of Duty: Warzone 2. Messi, Pogba i Neymar w Modern Warfare 2

GramTV przedstawia:

Warto w tym momencie zauważyć, że – w przeciwieństwie do Overwatcha 2, który uśmiercił swojego poprzednika – Call of Duty: Warzone będzie dostępne po premierze dwójki. W dniu jej premiery serwery pierwowzoru zostaną jedynie tymczasowo wyłączone, aby deweloperzy mogli wprowadzić stosowne zmiany. Dzięki temu gracze będą mogli powrócić na mapę Caldera i grać na starych zasadach, które oznaczają progres współdzielony pomiędzy Modern Warfare z 2019 roku, Call of Duty: Vanguard oraz Black Ops: Cold War. Pierwsza część pozostanie dostępna pod nazwą Call of Duty: Warzone Caldera – musimy poczekać do 28 listopada do godziny 19:00 czasu polskiego na restart serwerów.

Call of Duty: Modern Warfare II – start 1. sezonu

Pierwszy sezon rozgrywek w grze Call of Duty: Modern Warfare II wystartuje 16 listopada. Tutaj społeczność może z kolei liczyć na nowe mapy, kolejną misję w trybie kooperacji, pierwszy raid oraz nową przepustkę bitewną (Battle Pass). Co ciekawe, przepustka pozwoli nam wybrać kolejność, w jakiej będziemy odblokowywać zawartość – tyczy się to zarówno wersji darmowej, jak i płatnej. Przepustka zostanie podzielona na 20 sektorów; w każdym z nich znajdzie się po pięć elementów. Do zdobywania zawartości użyjemy specjalnych żetonów, które uzyskamy w tracie grania. W grze pojawią się też gwiazdy piłkarskie: Messi, Paul Pogba oraz Neymar w ramach wydarzenia Święto Futbolu.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare II zadebiutowało na rynku 28 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
11/11/2022 12:44

Szkoda że nie ma na Geforce Now tej gry