Wielka tajemnica CoD: Modern Warfare 2 odkryta. Oto, jak wygląda Ghost bez maski

Wincenty Wawrzyniak
2022/11/27 13:30
2
0

Graczom wreszcie udało się odkryć prawdopodobnie jedną z największych tajemnic serii gier Call of Duty.

UWAGA NA SPOILERY!

Miłośnicy serii Call of Duty prawdopodobnie zgodzą się ze stwierdzeniem, że porucznik Simon Riley, znany jako Ghost, to jedna z najpopularniejszych i tym samym najbardziej rozpoznawalnych postaci we wspomnianym cyklu gier. Swoją popularność niewątpliwie zawdzięcza wizerunkowi, który przez te wszystkie lata stanowiła ikoniczna kominiarka ze wzorem czaszki, skutecznie ukrywająca jego twarz. W efekcie prawdziwy wizerunek Ghosta stał się wielką tajemnicą Call of Duty – nic więc dziwnego w tym, że wielu graczy przez długi czas starało się odkryć, jak naprawdę wygląda porucznik Riley.

Wielka tajemnica CoD: Modern Warfare 2 odkryta. Oto, jak wygląda Ghost bez maski

CoD: Modern Warfare 2 – Ghost wreszcie bez maski

Choć twarz Ghosta nigdy nie została oficjalnie ujawniona przez deweloperów, jeden z dataminerów natrafił na prawdziwy wizerunek słynnego bohatera podczas przeszukiwania plików gry Call of Duty: Modern Warfare 2 (podajemy za serwisem PCGamesN). Tym samym wreszcie dowiedzieliśmy się, jak właściwie wygląda Simon Riley – okazuje się, iż, podobnie jak kapitan Price, Soap oraz Gaz, wizerunek Ghosta jest wzorowany na jego aktorze głosowym, Samuleu Roukinie.
CoD: Modern Warfare 2 – Ghost wreszcie bez maski, Wielka tajemnica CoD: Modern Warfare 2 odkryta. Oto, jak wygląda Ghost bez maski

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare II zadebiutowało na rynku 28 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
27/11/2022 15:31
Spar1988 napisał:

warzone 2.0 ma mega słabe multi

To chyba oczywiste... jakby nie patrzeć P2W :P

Spar1988
Gramowicz
27/11/2022 13:27

warzone 2.0 ma mega słabe multi