Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Call of Duty: Modern Warfare 2 z trybem w stylu Rocket League

Maria Wawrzyniak
2022/11/18 14:30

Według najnowszych doniesień w grze Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawi się tryb, w którym naszymi narzędziami zbrodni będą… piłka oraz pojazd.

Prawdopodobnie dla większości z Was brzmi to jak zwyczajny (i niezbyt śmieszny) żart. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, iż gra Call of Duty: Modern Warfare 2 rzeczywiście otrzyma tryb, w którym naszym zadaniem będzie – podobnie jak w Rocket League – wbijać piłki do bramek przy użyciu pojazdów. Przynajmniej tak twierdzi znany branżowy insider, Tom Henderson, który w swoim artykule na portalu Inside Gaming powołał się na zrzuty ekranu z niedawnego wycieku (teraz już niedostępne).

Call of Duty: Modern Warfare 2 z trybem w stylu Rocket League

Modern Warfare 2 z trybem niczym Rocket League

Tryb wzorowany na popularnej produkcji stanowiącej zwariowany miks piłki nożnej i wyścigów samochodowych ma trafić do strzelanki z okazji rozpoczynających się niedługo mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze. Ma on otrzymać nazwę CODball i najprawdopodobniej zadebiutuje w grze już 21 listopada. Tego samego dnia zadebiutuje także operator (i piłkarz w jednym) Neymar. W kolejnych dniach twórcy dodadzą innych zawodników (Paul Pogba czy Leo Messi).

Henderson podaje, iż udostępnione mu prywatnie zrzuty ekranu oraz fragmenty rozgrywki pokazują graczy na quadach na środku dużego stadionu, próbujących trafić piłką do bramki. Na razie jednak tryb nie został oficjalnie zapowiedziany, więc trzeba czekać na rozwój sytuacji.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare II zadebiutowało na rynku 28 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!