Call of Duty: Black Ops 6 oficjalnie. Microsoft szykuje pokaz gry

Radosław Krajewski
2024/05/23 16:08
0
0

Activision oficjalnie zapowiedziało nową część Call of Duty. Zobaczcie pierwszy materiał promocyjny.

Już wczoraj Activision rozpoczęło promowanie nowej części Call of Duty. Najpierw uruchomiono fikcyjną stronę, która zawierała tajemnicze wideo, prezentujące grupę ludzi w zamkniętym terenie rządowym. Na materiale pojawili się także ochroniarze oraz pomnik Mount Rushmore, na którym głowy prezydentów zasłonięto banerami składającymi się w hasło „The Truth Lies”, czyli „Prawda Kłamie”. Wszystko to było częścią marketingu Call of Duty: Black Ops 6, które właśnie zostało oficjalnie zapowiedziane.

Call of Duty: Black Ops 6 oficjalnie. Microsoft szykuje pokaz gry

Call of Duty: Black Ops 6 – oficjalnie ogłoszone

Activision udostępniło krótkie wideo, które ujawnia tytuł gry oraz logo. Zgodnie z przewidywaniami najnowsza odsłona Call of Duty będzie pochodzić z podserii Black Ops. Będzie to już szósta odsłona tego cyklu po Call of Duty: Black Ops - Cold War z 2020 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Niestety żadne szczegóły dotyczące gry nie zostały ujawnione. Według plotek akcja Call of Duty: Black Ops 6 rozgrywać się będzie podczas wojny w Zatoce Perskiej, która miała miejsce w latach 1990-1991.

GramTV przedstawia:

Producentem nowego Call of Duty ma być Raven Software, a za tryb multiplayer i Zombies ma odpowiadać Treyarch Games.

Microsoft potwierdził, że Call of Duty: Black Ops 6 zostanie zaprezentowany po Xbox Games Showcase. Korporacja już wcześniej zapowiedziała pokaz swojej nowej gry, który odbędzie się 9 czerwca.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!