Gears of War: E-Day z premierą w 2025 roku? Microsoft może szykować niespodziankę

Mikołaj Ciesielski
2024/06/16 09:00
1
1

Jeden z branżowych dziennikarzy wspomina o potencjalnym terminie premiery nowej odsłony serii Gears of War.

Jedną z największych niespodzianek na Xbox Games Showcase 2024 była zapowiedź Gears of War: E-Day. W trakcie prezentacji mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun, ale Microsoft niestety nie ujawnił, kiedy możemy spodziewać się premiery wspomnianej produkcji. Z pomocą przychodzi jednak jeden z branżowych dziennikarzy i insiderów, który wspomniał o potencjalnym terminie debiutu nowej odsłony serii Gears of War.

Gears of War: E-Day
Gears of War: E-Day

Gears of War: E-Day zadebiutuję w 2025 roku?

O terminie premiery Gears of War: E-Day wspomniał Tom Warren z redakcji The Verge. Dziennikarz kilka miesięcy temu miał usłyszeć od swoich źródeł, że debiut nowej odsłony serii Geaes of War planowany jest na 2025 roku. Według insidera wspomniana produkcja miałaby trafić na rynek jeszcze przed Fable.

GramTV przedstawia:

Warren zaznacza jednak, że wspomniana informacja pochodzi sprzed kilku miesięcy. Na Xbox Games Showcase 2024 nie otrzymaliśmy natomiast nawet przybliżonego terminu premiery Gears of War: E-Day. Insider nie wyklucza więc, że plany uległy zmianie i ostatecznie wspomniana produkcja trafi na rynek nieco później.

Na koniec przypomnijmy, że Gears of War: E-Day powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami w momencie premiery gra trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Komentarze
1
tupolew519
Gramowicz
16/06/2024 14:55

Toż to super wiadomość! :)