Ród smoka przedłużony na 3 sezon. Potwierdzono świetne wieści dla fanów serialu

Mikołaj Ciesielski
2024/06/14 08:20
0
0

Historia nie zakończy się na 2. sezonie.

W połowie maja mieliśmy okazję zobaczyć kolejny zwiastun Rodu smoka. Nowe odcinki popularnego serialu rozgrywającego się w świecie Gry o tron zadebiutują natomiast już za kilka dni. Jeszcze przed ich premierą fani wspomnianej produkcji otrzymali jednak świetną wiadomość. Zgodnie z przekazanymi informacjami Ród smoka nie zakończy się na 2. sezonie.

Ród smoka
Ród smoka

Ród smoka oficjalnie z 3. sezonem. Prace nad prequelem Gry o tron będą kontynuowane

Na oficjalnym profilu serialu Ród smoka na portalu społecznościowym X opublikowano wpis, w którym poinformowano, że „Taniec Smoków trwa”. Wspomniana produkcja już oficjalnie została bowiem przedłużona na 3. sezon. Informacja ta na pewno ucieszy wszystkich miłośników ekranizacji powieści autorstwa George’a R.R. Martina.

Wiadomość o przedłużeniu serialu Ród Smoka na 3. sezon nie jest dużym zaskoczeniem. Już w styczniu bieżącego roku informowaliśmy, że zespół odpowiedzialny za prequel Gry o tron szykuje się do rozpoczęcia prac nad kolejnymi odcinkami. Cały czas brakowało jednak oficjalnego potwierdzenia, które pojawiło się na kilka dni przed premierą 2. sezonu.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że drugi sezon serialu Ród smoka zadebiutuje na platformie Max już 17 czerwca 2024 roku, czyli w najbliższy poniedziałek. W produkcji wystąpią m.in. Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno czy Rhys Ifans.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!