Zack Snyder powraca z nowym serialem dla Netflixa. Twilight of the Gods na pierwszym zwiastunie

Krzysztof Żołyński
2024/06/14 17:30
0
0

Zack Snyder jest ostatnio bardzo zapracowany. Przygotował dla Netflixa dwie części Rebel Moon i zabiera się za kolejną, ale równolegle pracuje nad animowanym serialem Twilight of the Gods.

Netflix bardzo oszczędnie dozuje informacje na temat nowego dzieła Zacka Snydera. Po nieśmiałej prezentacji pierwszego zdjęcia, przyszła pora na pokaz krótkiego zwiastuna nowego serialu animowanego Twilight of the Gods. Jest to kolejna animacja w dorobku znanego reżysera, poprzednio stworzył film w podobnej konwencji, noszący tytuł Guardians: The Owls of Ga'Hoole, który debiutował w 2010 roku.

Zack Snyder powraca z nowym serialem dla Netflixa. Twilight of the Gods na pierwszym zwiastunie

Twilight of the Gods od Zacka Snydera na pierwszym zwiastunie

Nowy serial jest wyraźnie inspirowany nordycką. Zmierzch Bogów odnosi się do wydarzeń, które doprowadziły do zniszczenia Midgardu i Asgardu, a następnie śmierci większości bogów w ostatecznej bitwie ze złem, siłami natury i gigantami. Nowa seria ożywia „odważną i spektakularną wizję” Snydera dotyczącą starożytnej mitologii nordyckiej.

Za produkcję odpowiadają studia Stone Quarry Animation i Xilam Animation. Zack Snyder reżyseruje pierwszy i ostatni odcinek, a pozostałe zrealizują Jay Oliva i Andrew Tamandl, Tim Divar i Dave Hartman. Producenci wykonawczy to: Zack Snyder, Deborah Snyder, Wesley Coller, Jay Oliva.

GramTV przedstawia:

Netflix ogłosił, że Twilight of the Gods zadebiutuje 19 września 2024 r.

W oryginalnej obsadzie głosowej usłyszymy: Sylvię Hoeks, Stuarta Martina, Pilou Asbaeka, Johna Noble'a, Patersona Josepha, Rahula Kohli, Jamiego Claytona, Petera Stormare'a, Kristophera Hivju, Jamie Chunga, Lauren Cohan i Corey Stoll.

Zwiastun serialu animowanego Twilight of the Gods

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!