Call of Duty: Black Ops 6 od dnia premiery w Xbox Game Pass. Microsoft potwierdza (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2024/05/28 16:09
0
0

Firma rozwiała wątpliwości co do pojawienia się nowej odsłony Call of Duty w Xbox Game Pass. Ta zadebiutuje od razu w usłudze.

Aktualizacja: Microsoft oficjalnie potwierdził, że Call of Duty: Black Ops 6 pojawi się na premierę Xbox Game Pass. Wypuścili także kolejny zwiastun zapowiadający grę, który zobaczycie poniżej.

Oryginalna wiadomość: W ubiegłym tygodniu Activision oficjalnie zapowiedziało Call of Duty: Black Ops 6, czyli tegoroczną odsłonę swojej strzelanki, która zostanie pokazana na wydarzeniu towarzyszącemu Xbox Games Showcase, które odbędzie się 9 czerwca. W międzyczasie pojawiły się wątpliwości, czy nowe Call of Duty, zgodnie z wcześniejszymi obietnicami Microsoftu, od dnia swojej premiery będzie dostępne w Xbox Game Pass. Korporacja postanowiła rozwiać wątpliwości i niektórzy gracze otrzymali powiadomienia, że produkcja zadebiutuje od razu w usłudze.

Call of Duty: Black Ops 6 od dnia premiery w Xbox Game Pass. Microsoft potwierdza (Aktualizacja)

Call of Duty: Black Ops 6 trafi do Xbox Game Pass w dniu premiery

Call of Duty: Black Ops 6 będzie dostępny od swojej premiery w Xbox Game Pass. Usługa zaczęła wysyłać użytkownikom powiadomienia z informacją, która potwierdza, że gra będzie dostępna jeszcze w tym roku do ogrania w abonamencie. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich osób, które mają wykupioną subskrypcję do Game Passa.

Powiadomienia push aplikacji Xbox Game Pass o Call of Duty: Black Ops 6 – „dostępne jeszcze w tym roku, pierwszego dnia w Game Pass”

Nie jestem pewien, czyje jest źródło.

Wczytywanie ramki mediów.

Chociaż leaker z serwisu X nie jest pewien źródła, to z pomocą przyszedł Jez Corden z Windows Central. Dziennikarz potwierdził te doniesienia i wskazał, że Call of Duty: Black Ops 6 w Xbox Game Pass zostanie ogłoszone jeszcze w tym tygodniu. Pozostaje nam więc już tylko czekać na oficjalny komunikat od Microsoftu.

Tak, powinno zostać oficjalnie ogłoszone w tym tygodniu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Chociaż szczegóły dotyczące gry nie zostały jeszcze ujawnione, plotki sugerują, że akcja Call of Duty: Black Ops 6 rozgrywać się będzie podczas wojny w Zatoce Perskiej w latach 1990-1991.

Producentem nowego Call of Duty ma być Raven Software, a za tryb multiplayer i Zombies ma odpowiadać Treyarch Games.

Tradycyjnie, jak każda odsłona serii, Call of Duty: Black Ops 6 zadebiutuje w listopadzie tego roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!