Call of Duty: Black Ops 6 nie pominie nikogo? Activision wyda grę na PS4 i Xbox One

Radosław Krajewski
2024/05/26 15:00
0
0

Posiadacze starszych generacji konsol również będą mogli zagrać w nadchodzącą odsłonę Call of Duty.

Wygląda na to, że Microsoft i Activision nie zamierzają porzucić PlayStation 4 i Xbox One przy kolejnej odsłonie serii Call of Duty. Według najnowszych przecieków Call of Duty: Black Ops 6 zostanie wydane na obie generacje konsol oraz komputery osobiste. Gdy inni producenci i wydawcy odchodzą od starszych sprzętów Microsoftu i Sony, nowa część CoD-a wciąż będzie dostępna na tych platformach od dnia swojej premiery.

Call of Duty: Black Ops 6 nie pominie nikogo? Activision wyda grę na PS4 i Xbox One

Call of Duty: Black Ops 6 zostanie wydany na PlayStation 4 i Xbox One?

Kilka dni temu Activision oficjalnie zapowiedziało nową odsłonę serii Call of Duty. Pełny pokaz gry możemy spodziewać się tuż po Xbox Games Showcase, które odbędzie się 9 czerwca. Tego samego dnia ruszy specjalne wydarzenie, które dokładniej przedstawi graczom Call of Duty: Black Ops 6, zarówno w trybie kampanii dla pojedynczego gracza, jak i w trybie wieloosobowym.

CharlieIntel, specjalista od przecieków dotyczących Call of Duty, podzielił się informacją znalezioną na Reddicie, że Black Ops 6 zostanie wydany na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PlayStation 4 i Xbox One. Na poniższym zdjęciu co prawda brakuje wydania na komputery osobiste i starszą konsolę Microsoftu, ale wynika to z braku dostępności pudełek nowych części CoD na te platformy.

Wczytywanie ramki mediów.

Zdjęcie pochodzi ze sklepu GameStop, który od dłuższego czasu nie sprzedaje wersji pudełkowych gier Call of Duty na PC. Z kolei kupując wydanie na Xbox Series X/S, gracze mają również dostęp do wersji na Xbox One.

GramTV przedstawia:

Warto pamiętać, że są to tylko plotki. Więcej szczegółów dotyczących platform i daty wydania nowego Call of Duty dowiemy się już w czerwcu na pokazie gry.

Chociaż żadne szczegóły dotyczące gry nie zostały oficjalnie ujawnione, według plotek akcja Call of Duty: Black Ops 6 rozgrywać się będzie podczas wojny w Zatoce Perskiej, która miała miejsce w latach 1990-1991.

Przypomnijmy, że producentem nowego Call of Duty ma być Raven Software, a za tryb multiplayer i Zombies ma odpowiadać Treyarch Games.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!