Na Xbox Games Showcase 2024 mogliśmy zobaczyć dużo więcej gier

Mikołaj Ciesielski
2024/06/13 11:55
0
0

Microsoft szykuje się rzekomo na targi gamescom 2024.

Na Xbox Games Showcase 2024 działo się naprawdę sporo. W trakcie wspomnianego pokazu mieliśmy okazję zobaczyć m.in. zapowiedź DOOM: The Dark Ages, nowy zwiastun kolejnej odsłony serii Fable czy też pierwszy trailer Gears of War: E-Day. Okazuje się jednak, że Microsoft wciąż ma w rękawie kilka asów, a część z nich może zostać zaprezentowana podczas targów gamescom 2024.

Na Xbox Games Showcase 2024 mogliśmy zobaczyć dużo więcej gier

Microsoft nie pokazał wszystkiego na Xbox Games Showcase 2024. Amerykańska firma szykuje się na gamescom 2024

O planach Microsoftu wspomniał Parris Lilly z Kinda Funny Games. YouTuber i podcaster we wpisie opublikowanym na forum ResetEra przypomniał, że zapowiadał, że Xbox Games Showcase 2024 spełni oczekiwania. Lilly – powołując się na słowa „wielu” osób związanych amerykańską firmą – poinformował, że producent konsol Xbox „mógł pokazać znacznie więcej” i wygląda na to, że na gamescom 2024 również otrzymamy „wielki pokaz”.

GramTV przedstawia:

Podobnego zdania jest również Jez Corden z Windows Central. We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X popularny insider i dziennikarz poinformował, że na Xbox Games Showcase 2024 zobaczyliśmy jedynie „część tego, co nadchodzi”. Czy na targach w Kolonii Microsoft ponownie pokaże całą masę świetnie zapowiadających się gier? Przekonamy się już za nieco ponad dwa miesiące.

Gamescom 2024 odbędzie się bowiem w dniach 21-25 sierpnia 2024 roku. 20 sierpnia 2024 roku organizatorzy zaproszą natomiast graczy na gamescom Opening Night Live. Zgodnie z tradycją w trakcie wspomnianej prezentacji – której prowadzącym będzie Geoff Keighley – możemy spodziewać się zapowiedzi oraz nowych materiałów i informacji na temat nadchodzących gier.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!