Borderlands doczeka się poprawek pod okiem nowego reżysera

Jakub Smolak
2023/01/09 08:30
0
0

Eli Roth zostanie zastąpiony przez Tima Millera.

Borderlands to z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych przez graczy filmowych premier. W czerwcu 2021 roku twórcy poinformowali, że zakończyli prace nad zdjęciami. W maju 2022 zaprezentowano fragment ekranizacji, a widzowie, którzy mieli okazję go zobaczyć, chwalili wierność oryginałowi. Wszystko mogłoby wskazywać na to, że prace nad filmem przebiegają pomyślnie.

Borderlands doczeka się poprawek pod okiem nowego reżysera

Tim Miller będzie pracował nad Borderlands

Borderlands doczeka się jednak poprawek pod okiem nowego reżysera. Jak poinformował portal collider.com, Eli Roth zostanie zastąpiony przez Tima Millera, którego kojarzyć możecie głównie za sprawą filmu Deadpool.

Warto zaznaczyć, że Eli Roth nie został zwolniony, a decyzja podyktowana jest tym, że reżyser musiał rozpocząć prace nad innym filmem – Thanksgiving. Twórcy na dokończenie dodatkowych zdjęć zaplanowali sobie ponad 2 tygodnie. Niestety, data premiery filmu ciągle pozostaje nieznana.

GramTV przedstawia:

Lilith (Cate Blanchett), niesławna banitka z tajemniczą przeszłością, niechętnie wraca na swoją rodzinną planetę Pandora, aby odnaleźć zaginioną córkę najpotężniejszego skurczybyka wszechświata, Atlasa (Edgar Ramirez). Lilith zawiera sojusz z nieoczekiwaną drużyną - Rolandem (Kevin Hart), byłym elitarnym najemnikiem, który teraz desperacko pragnie odkupienia; Tiną Tiną (Ariana Greenblatt), szaloną ekspertką od wybuchów; Kriegiem (Florian Munteanu), umięśnionym i nierozgarniętym ochroniarzem Tiny; Tannis (Jamie Lee Curtis), naukowiec, która nie trzyma się rozsądku; i Claptrapem (Jack Black), przemądrzałym robotem. Ci nieprawdopodobni bohaterowie muszą walczyć z obcymi potworami i niebezpiecznymi bandytami, aby znaleźć i chronić zaginioną dziewczynę, która może posiadać klucz do niewyobrażalnej mocy. Los wszechświata leży w ich rękach – ale będą walczyć o coś więcej: o siebie nawzajem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!