Prace nad Borderlands zakończone. Tak prezentuje się filmowy Claptrap

Radosław Krajewski
2021/06/23 12:00
0
0

Ekranizacja słynnej serii od Gearbox stała się faktem. Twórcy ogłosili koniec zdjęć i zrobili niespodziankę fanom.

Prace nad Borderlands zakończone. Tak prezentuje się filmowy ClaptrapFani Borderlandsów mogą odetchnąć z ulgą, gdy po kilku latach od rozpoczęcia pierwszych prac nad filmową adaptacją, na planie produkcji padł wczoraj ostatni klaps. Twórcy poinformowali, że zakończyli zdjęcia do filmu i teraz czeka ich długi okres postprodukcji, aby dokończyć swoje dzieło. Z tej okazji zaprezentowano pierwsze zdjęcie ujawniające pełny wygląd jednego z najważniejszych bohaterów widowiska. Claptrap wygląda dokładnie jak growy odpowiednik i został pomalowany w stylu znanym z serii od Gearbox Software. Zdjęcie Claptrapa z filmowej ekranizacji znajdziecie poniżej.

Przypomnijmy, że wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć jedynie sylwetki wszystkich najważniejszych bohaterów filmu. Twórcy zdecydowali się na nietypową promocję swojej produkcji, aby powoli odkrywać kolejne karty. Na pierwszy ogień poszedł Claptrap, ale niewykluczone, że wkrótce doczekamy się zdjęć ukazujących w pełnej krasie również inne postacie. Randy Pitchford i inne osoby zaangażowane w film mocno wierzę w ten film i liczą, że będzie on podstawą dla stworzenia całego uniwersum, które obejmie również spin-offy i prequele.

Lilith (Cate Blanchett), niesławna banitka z tajemniczą przeszłością, niechętnie wraca na swoją rodzinną planetę Pandora, aby odnaleźć zaginioną córkę najpotężniejszego skurczybyka wszechświata, Atlasa (Edgar Ramirez). Lilith zawiera sojusz z nieoczekiwaną drużyną - Rolandem (Kevin Hart), byłym elitarnym najemnikiem, który teraz desperacko pragnie odkupienia; Tiną Tiną (Ariana Greenblatt), szaloną ekspertką od wybuchów; Kriegiem (Florian Munteanu), umięśnionym i nierozgarniętym ochroniarzem Tiny; Tannis (Jamie Lee Curtis), naukowiec, która nie trzyma się rozsądku; i Claptrapem (Jack Black), przemądrzałym robotem. Ci nieprawdopodobni bohaterowie muszą walczyć z obcymi potworami i niebezpiecznymi bandytami, aby znaleźć i chronić zaginioną dziewczynę, która może posiadać klucz do niewyobrażalnej mocy. Los wszechświata leży w ich rękach – ale będą walczyć o coś więcej: o siebie nawzajem.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Eli Roth, znany z takich produkcji jak Hostel i Życzenie śmierci. Za scenariusz odpowiada Craig Mazin, współtwórca Czarnobyla i serialowego The Last of Us. W obsadzie znajdują się: Cate Blanchett, Kevin Hart, Jamie Lee Curtis, Jack Black, Ariana Greenblatt, Florian Munteanu, Haley Bennett, Edgar Ramírez, Olivier Richters, Janina Gavankar. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!