Błękitne baseny i romantyczne bistro w The Sims 4. Premiera dwóch nowych Kolekcji na horyzoncie

Patrycja Pietrowska
2024/05/29 14:15
1
0

Gracze już za moment będą mogli nabyć The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne bistro.

Jakiś czas temu informowaliśmy o rozpoczęciu letniego, Miłosnego sezonu w The Sims 4. Tymczasem pierwsze z zapowiadanych przez twórców, gorących atrakcji są już na horyzoncie. Już wkrótce gracze będą mogli nabyć Kolekcje The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne bistro.

Błękitne baseny i romantyczne bistro w The Sims 4. Premiera dwóch nowych Kolekcji na horyzoncie

The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne bistro – premiera dwóch nowych Kolekcji

Jak poinformowali na oficjalnej stronie EA twórcy The Sims 4, już wkrótce miłośnicy symulatora życia będą mogli nabyć kolejne dwie Kolekcje. Relaks na riwierze i Przytulne bistro zadebiutują już 30 maja 2024 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Jeśli chodzi o Relaks na riwierze, gracze mogą oczekiwać nowych obiektów w stylu antycznym i współczesnym. Rustykalne otoczenie urozmaicą wodospady, łuki, porośnięte winogronem pergole i wiklinowe meble. Nasi podopieczni będą mogli poczuć więź z naturą nad brzegiem seledynowych basenów.

GramTV przedstawia:

Przytulne bistro wprowadzi natomiast – jak sama nazwa wskazuje – nową miejscówkę do spotkań. Zgodnie z opisem, urzekająca knajpka oferuje idealną atmosferę do zawierania przyjaźni lub „pogłębiania romantycznych relacji”. Lokację w staroświeckim stylu przyozdobią między innymi wysokie okna i drzwi z dekoracyjnymi detalami czy stylowe meble.

Dzięki Kolekcjom The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne bistro gracze mogą wygrzewać się w promieniach słońca nad błękitnymi basenami i spędzać wieczory w uroczych miejscowych knajpkach. (...) Znajdź nowe ulubione miejsce spotkań lub przytulną basenową kryjówkę z dziełami stworzonymi z wykorzystaniem elementów Kolekcji Przytulne bistro i Relaks na riwierze – już od 30 maja w Galerii! Te dwie wspaniałe propozycje przeznaczone są dla tych, którzy chcą od razu wskoczyć do gry, by odkryć nowe elementy obu Kolekcji i znaleźć inspirację do stworzenia własnych dzieł! – przekazują deweloperzy w najnowszym wpisie na stronie EA.

Przypomnijmy raz jeszcze, że omawiane Kolekcje zadebiutują 30 maja 2024 roku. Aby cieszyć atrakcjami przygotowanymi przez twórców, należy posiadać podstawową wersję gry The Sims 4, która jest dostępna za darmo.

Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
29/05/2024 19:13

Podstawka za darmo, a wszystkie DLC (do tej pory) na Steam kosztują tylko 5887,20 zł :D