Baldur’s Gate 3 zmierza na Xbox Series X/S. Larian podaje przybliżony termin

Mikołaj Ciesielski
2023/11/16 07:30
0
0

Larian Studios ujawniło również, kiedy poznamy dokładną datę premiery gry na konsolach Microsoftu.

Kilka dni temu Larian Studios zasugerowało, że wkrótce ujawni, kiedy Baldur’s Gate 3 trafi na Xbox Series X/S. Wczoraj natomiast opublikowano wiadomość skierowaną do wszystkich posiadaczy konsol Microsoftu, którzy z niecierpliwością czekają na możliwość zapoznania się z najnowszą produkcją belgijskiego zespołu. Deweloperzy podali bowiem przybliżony termin premiery, ale na dokładną datę debiutu Baldur’s Gate 3 na Xbox Series X/S trzeba jeszcze nieco poczekać.

Baldur’s Gate 3 zmierza na Xbox Series X/S. Larian podaje przybliżony termin

Datę premiery Baldur’s Gate 3 na Xbox Series X/S poznamy na The Game Awards 2023

Larian Studios zapowiedziało, że Baldur’s Gate 3 zadebiutuje na Xbox Series X/S w grudniu bieżącego roku. Dokładną datę premiery gry na konsolach Microsoftu poznamy natomiast na gali The Game Awards 2023, która rozpocznie się 8 grudnia 2023 roku o 1:30 czasu polskiego. Niewykluczone, że belgijski zespół szykuje niespodziankę, a wspomniana produkcja jeszcze tego samego dnia trafi na sprzęty amerykańskiej firmy.

Zainteresowanym nie pozostaje jednak na ten moment nic innego, jak cierpliwie czekać na wspomniane wydarzenie. Warto również wspomnieć, że Baldur’s Gate 3 ma szansę zdominować The Game Awards 2023. Najnowsza produkcja Larian Studios została bowiem nominowana w aż 8 kategoriach i – co nie powinno być zaskoczeniem – powalczy m.in. o tytuł „Gry roku”.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że gra Baldur’s Gate 3 dostępna jest obecnie na komputerach osobistych oraz PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Baldur’s Gate 3 – Z godnością i humorem.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!