Avatar: Frontiers of Pandora z mieszanym odbiorem wśród użytkowników Steam

Patrycja Pietrowska
2024/06/19 15:45
1
0

Produkcja Ubisoftu zadebiutowała niedawno na platformie Valve.

W trakcie ostatniego Ubisoft Forward poznaliśmy dokładną datę premiery dodatku do gry Avatar: Frontiers of Pandora. Kilka dni temu produkcja Ubisoftu zadebiutowała również na Steam, trafiając w ręce kolejnych graczy. Okazuje się, że odbiór tytułu na platformie Valve jest na ten moment „mieszany”.

Avatar: Frontiers of Pandora
Avatar: Frontiers of Pandora

Produkcja Ubisoftu nie skradła serc użytkowników Steam

W ostatnich dniach na platformę Valve trafiło Avatar: Frontiers of Pandora. Tytuł wcześniej dostępny był na komputerach osobistych za pośrednictwem Epic Games Store oraz w sklepie Ubisoftu. Teraz produkcja trafiła do szerszego grona odbiorców, ale jak się okazuje, nie skradła serc użytkowników Steam.

Ogólny odbiór gry jest bowiem aktualnie klasyfikowany jako „mieszany”. Jedynie 63% ze 165 wystawionych do tej pory opinii jest pozytywnych. Oczywiście ocen na ten moment jest niewiele, więc sytuacja może jeszcze zmienić się z czasem.

GramTV przedstawia:

Jeśli zaś chodzi o same recenzje użytkowników Steam, gracze w pozytywny sposób zwracają uwagę na piękną scenerię, wciągający świat czy system zbierania i rzemiosła. Z drugiej strony pojawiają się jednak głosy mówiące o tym, że gra czasem się zawiesza i występują w niej różne błędy uniemożliwiające cieszenie się rozgrywką.

Avatar: Frontiers of Pandora™ to przygodowa gra akcji FPP, osadzona w scenerii Zachodnich Rubieży. Wcielasz się w Na'vi, który został porwany przez korporację ZPZ, a następnie ukształtowany, aby służyć jej celom. Gdy piętnaście lat później odzyskujesz wolność, odkrywasz, że czujesz się obco we własnej ojczyźnie. Dołącz do innych klanów, by chronić Pandorę, odzyskaj więź z utraconym dziedzictwem i odkryj, co tak naprawdę oznacza przynależność do Na'vi. – głosi opis gry Avatar: Frontiers of Pandora na platformie Steam.

Przypomnijmy na koniec, że Avatar: Frontiers of Pandora zadebiutowało pierwotnie 7 grudnia 2023 roku. Na platformie Valve gra wylądowała natomiast 17 czerwca 2024. Poza komputerami osobistymi zagramy również na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
20/06/2024 02:43

Nie ma się co dziwić. To kolejna nudna gra Ubisoftu z wielką mapą. 

Z tego co widziałem gameplay to wygląda na to że całkiem fajnie odwzorowali pandorę. Ale aspekty wizualne nie mają tu większego znaczenia.

Bo ludzie będą woleli grać w Minecraft z kiepską grafiką (chociaż nawet jest już Minecraft RTX) niż w nudną grę z dobrą grafiką.