Avatar: Frontiers of Pandora – wiemy, kiedy zadebiutuje dodatek Łamacze Niebios

Mikołaj Ciesielski
2024/06/11 10:05
0
0

Ubisoft ujawnił datę premiery pierwszego fabularnego DLC do Avatar: Frontiers of Pandora.

Pod koniec kwietnia gra Avatar: Frontiers of Pandora otrzymała nowy tryb graficzny na konsolach. Już niedługo – jak się okazuje – fani uniwersum wykreowanego przez Jamesa Camerona będą natomiast mieć kolejny powód, by wrócić do wspomnianej produkcji. Na wczorajszym Ubisoft Forward 2024 ujawniono bowiem dokładną datę premiery dodatku Łamacze Niebios.

Avatar: Frontiers of Pandora Łamacze Niebios
Avatar: Frontiers of Pandora Łamacze Niebios

Ubisoft ujawnił datę premiery dodatku Łamacze Niebios do Avatar: Frontiers of Pandora

Zgodnie z przekazanymi informacjami dodatek Łamacze Niebios do Avatar: Frontiers of Pandora zadebiutuje już 16 lipca 2024 roku. Wspomniane DLC będzie pierwszym z dwóch zapowiedzianych pakietów fabularnych dostępnych w ramach przepustki sezonowej. Drugie rozszerzenie – zatytułowane Tajemnice Gór Iglicowych – ma ukazać się jesienią 2024 roku.

Tajemniczy cień unosi się na niebie, zagrażając klanom Na'vi poniżej, które świętują na swoim wielkim festiwalu gier. Zmierz się z RDA i chroń jedność klanów – informuje opis pierwszego dodatku fabularnego do gry Avatar: Frontiers of Pandora.

Na koniec przypomnijmy, że Avatar: Frontiers of Pandora dostępne jest tylko na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Avatar: Frontiers of Pandora. Coś więcej niż klon Far Cry’a.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!