Avatar: Frontiers of Pandora wycieka. Zobaczcie 8-minutowy gameplay z wersji PC

Mikołaj Ciesielski
2023/12/06 11:20
0
0

Premiera dopiero jutro, ale w sieci pojawiają się już pierwsze nagrania z rozgrywki.

Informowaliśmy Was już dzisiaj, że Avatar: Frontiers of Pandora wymaga połączenia z siecią do do instalacji pudełkowej wersji gry. Okazuje się jednak, że to nie koniec wiadomości związanych z najnowszą produkcją studia Massive Entertainment. Do sieci wyciekł bowiem obszerny gameplay ze wspomnianego tytułu. Dzięki materiałowi zainteresowani mogą sprawdzić, jak Avatar: Frontiers of Pandora prezentuje się w wersji PC.

Avatar: Frontiers of Pandora wycieka. Zobaczcie 8-minutowy gameplay z wersji PC

Wyciekł gameplay z pecetowej wersji Avatar: Frontiers of Pandora. Gracze mogą zobaczyć 8 minut rozgrywki

Jak informuje redakcja DSOGaming, pozwala zobaczyć, jak Avatar: Frontiers of Pandora działa na pececie wyposażonym w kartę graficzną Nvidia RTX 4070Ti. Sam gameplay przedstawia prawdopodobnie początek historii iskupia się natomiast w na przemierzaniu ciemnych oraz ciasnych korytarzy. Trzeba jednak przyznać, że całość prezentuje się naprawdę nieźle.

Przez większość czasu płynność animacji utrzymuje się natomiast na poziomie 110-120 klatek na sekundę. Warto mieć jednak na uwadze – o czym wspomnieliśmy wyżej – że w udostępnionym fragmencie rozgrywki postać sterowana przez gracza poruszała się po zamkniętych lokajach.

Wspomniany gameplay pozwala również przyjrzeć się opcjom graficznym dostępnym w Avatar: Frontiers of Pandora, a całość znajdziecie pod tym adresem. Zainteresowani powinni się jednak pospieszyć, ponieważ niewykluczone, że Ubisoft zablokuje wkrótce materiał.

GramTV przedstawia:

Wcielasz się w uprowadzonego przez ludzką korporację militarną ZPZ przedstawiciela rasy Na'vi, który został odpowiednio przeszkolony i ukształtowany, aby służyć jej celom. Gdy piętnaście lat później odzyskujesz wolność, okazuje się, że czujesz się obco we własnej ojczyźnie – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

Na koniec przypomnijmy, że Avatar: Frontiers of Pandora zadebiutuje jutro – 7 grudnia 2023 roku – nie tylko na komputerach osobistych, ale także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji studia Massive Entertainment.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!