Assassin’s Creed Valhalla The Last Chapter z niespodziewaną i szybszą premierą

Mikołaj Ciesielski
2022/11/30 09:40

Ubisoft postanowił sprawić małą niespodziankę i udostępnił już zapowiadaną na przyszły tydzień aktualizację.

Assassin’s Creed Valhalla The Last Chapter z niespodziewaną i szybszą premierą

Zgodnie z zapowiedziami gra Assassin’s Creed Valhalla miała w przyszłym tygodniu doczekać się nowej aktualizacji, której główną atrakcją jest rozszerzenie Ostatni Rozdział (z ang. The Last Chapter). Okazuje się jednak, że Ubisoft postanowił sprawić małą niespodziankę i udostępnił wczoraj wieczorem patch zawierający rozszerzenie, które stanowi domknięcie przygód głównego bohatera lub bohaterki.

Aktualizacja Ostatni Rozdział do gry Assassin’s Creed Valhalla już dostępna na PC i konsolach

Aktualizacja jest w pełni darmowa. Gracze, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z DLC Ostatni Rozdział, muszą jednak spełnić kilka warunków. Zgodnie z przekazanymi jakiś czas temu informacjami zainteresowani muszą:

  • ukończyć główny wątek fabularny, zawierając sojusze ze wszystkimi ziemiami w Anglii;
  • zaliczyć mitologiczne wątki fabularne w Asgardzie i Jotunheimie;
  • rozbudować Kruczą Przystań do piątego poziomu i wnieść chatę jomswikingów;
  • zgładzić wszystkich członków Zakonu Starożytnych i zdemaskować jego przywódcę.


Dodatek Ostatni Rozdział nie jest jednak jedyną atrakcją. W Assassin’s Creed Valhalla pojawiła się również nowa misja fabularna o nazwie „Wspólna historia”, w której Eivor łączy siły z Roshan z nadchodzącego Assassin’s Creed Mirage. Ubisoft z pewnością chce w ten sposób zachęcić graczy do sprawdzenia przyszłorocznej odsłony serii. Pełną listę zmian i nowości wprowadzonych wraz z ostatnim patchem znajdziecie natomiast pod tym adresem.

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej odsłony popularnej serii Ubisoftu, to serdecznie zapraszamy do lektury: Recenzja gry Assassin's Creed: Valhalla – rabować, palić, nikogo nie oszczędzać.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!