Assassin’s Creed Jade wychodzi z cienia. Ubisoft zaprasza graczy na prezentację

Mikołaj Ciesielski
2023/06/02 07:30
1
0

Francuska firma podgrzewa atmosferę przed zbliżającym się pokazem.

Podczas wrześniowego Ubisoft Forward fani marki Assassin’s Creed nie mogli narzekać na nudę. W trakcie wspomnianego wydarzenia zapowiedziano m.in. Assassin’s Creed Codename Jade, czyli poboczną odsłonę serii, która zabierze graczy do starożytnych Chin. O wspomnianej produkcji wciąż wiemy niewiele, ale okazuje się, że sytuacja ta ulegnie wkrótce zmianie. Ubisoft zamierza bowiem podzielić się kolejnymi szczegółami na temat tytułu.

Assassin’s Creed Jade wychodzi z cienia. Ubisoft zaprasza graczy na prezentację

Assassin’s Creed Jade pojawi się na czerwcowym Ubisoft Forward Live

Na oficjalnym profilu marki Assassin’s Creed pojawił się wpis, w którym poinformowano, że Assassin’s Creed Codename Jade pojawi się na zapowiedzianym pod koniec marca pokazie Ubisoft Forward Live. Ubisoft zapowiada, że podczas wspomnianego wydarzenia gracze będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat wspomnianej produkcji.

We wrześniu ubiegłego roku poinformowano bowiem jedynie, że Assassin’s Creed Codename Jade to gra tworzona z myślą o urządzeniach mobilnych. Jak wspomnieliśmy wyżej, tytuł zabierze fanów do starożytnych Chin, a użytkownicy będą mogli stworzyć własną postać i przemierzać rozległy otwarty świat.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Ubisoft Forward Live odbędzie się już 12 czerwca w Los Angeles. Zgodnie z zapowiedziami, o 18:45 czasu polskiego francuska firma zaprosi graczy na pre-show. Natomiast właściwa część wydarzenia rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego. Całość będzie można śledzić na oficjalnych kanałach wydawcy na platformach Twitch.tv oraz YouTube.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
02/06/2023 19:29

A teraz można robić zakłady i obstawiać za ile dni wycieknie gameplay z AC Jade :-)