Anulowany remake Duke Nukem 3D wyciekł do sieci

Jakub Smolak
2023/01/02 11:00
2
0

Udostępniona wersja pochodzi z 2011 roku i jest grywalna. Poznajcie Duke Nukem 3D: Reloaded.

Ciężko dokładnie określić skąd takie natężenie, ale w końcówce minionego roku zostaliśmy wręcz zbombardowani newsami o wyciekach wczesnych wersji różnych produkcji. Najciekawsze linki znajdziecie na końcu tego artykułu. W sieci pojawił się kolejny prototyp.

Anulowany remake Duke Nukem 3D wyciekł do sieci

Wczesna wersja Duke Nukem 3D: Reloaded jest grywalna

Duke Nukem 3D: Reloaded to projekt, który został zapowiedziany jeszcze w 2010 roku. Pomysł został dość ciepło przyjęty wśród fanów, ale finalnie prace nad grą zostały wstrzymane już po roku. Lata mijały, a wszyscy stopniowo zapominali o planach odświeżenia kultowej produkcji, aż do teraz.

Do sieci wyciekła wersja testowa, która datowana jest na 2011 rok. Pliki potrzebne do jej uruchomienia znajdziecie tutaj, a jeśli chcecie tylko na szybko rzucić okiem na wspomnianą wersję, to zachęcamy do zapoznania się z poniższym wideo.

Duke Nukem to marka, której nie trzeba przedstawiać miłośnikom gier wideo. Myślicie, że ma jakiekolwiek szanse na triumfalny powrót? Czy jest dla niej miejsce wśród współczesnych gier?

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
02/01/2023 15:17

I tak wygląda lepiej od DNF :P

dariuszp
Gramowicz
02/01/2023 12:44

Nie pogagrdził bym prawdziwym remakem tej gry 1:1 w pełnym 3D z RTX. Tylko żeby jej nie unowocześniali jak to zrobili z Duke Nukem Forever bo szczerze powiedziawszy - wszystkie "nowoczesne" strzelanki są dużo wolniejsze i mniej fajne niż klasyki.