Andy Serkis ocenił Pierścienie Władzy. Serial jest „piękną interpretacją” Tolkiena

Radosław Krajewski
2022/11/07 13:00

Filmowy Gollum nie szczędził pochwał produkcji Amazona.

Pierwszy sezon Władcy Pierścienie: Pierścienie Władzy jest już w całości dostępny na Amazon Prime Video. Według szefowej Amazon Studios, Jennifer Salke, serial spełnił oczekiwania widzów, którzy śledzili kolejne losy Galadrieli i innych bohaterów z tygodnia na tydzień. Wciąż nie znamy precyzyjnych statystyk dotyczących oglądalności serialu, ale kolejny widz jest zadowolony z nowej produkcji osadzonej w Śródziemiu i postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi produkcji. Nie kto inny, jak sam Andy Serkis, który w filmowej trylogii Petera Jacksona wcielał się w Golluma, ujawnił swoje wrażenia po obejrzeniu Pierścieni Władzy.

Andy Serkis ocenił Pierścienie Władzy. Serial jest „piękną interpretacją” Tolkiena

Filmowy Gollum o Władcy Pierścienie: Pierścienie Władzy

Aktor zachwalał „niesamowitą skalę” wydarzeń oraz „piękną interpretację” świata stworzonego przez Tolkiena. Serkis nie skupił się na zaprezentowanej historii, ale na klimacie serialu i wizualnych aspektach. Pierścienie Władzy porównał również do Andora, w którym wcielił się w jedną z postaci.

Myślę, że jest naprawdę pięknie zrealizowany, jest też kilka naprawdę świetnych występów aktorskich. Niedawno czytałem Władcę Pierścieni dla Audible i wstęp obejmuje wydarzenia zaprezentowane w Pierścieniach Władzy, więc byłem zaznajomiony z tym światem i myślę, że to naprawdę piękna interpretacja. I znowu, spędzanie czasu z tymi postaciami jest czymś bardzo, bardzo ekscytującym i wiem, że fani Władcy Pierścieni to uwielbiają.

Naprawdę mi się podobało. Skala tego wszystkiego jest niesamowita. Jeśli chodzi o aspekty wizualne, to wszystko było tak epickie. W taki sam sposób, jak w przypadku Andora. Trudno te produkcje odróżnić od filmów. W każdym odcinku czujesz się, jakbyś oglądał film. Pierścienie Władzy mają mityczną i epicką naturę, podobnie jak Andor, wydaje się, że ogląda się film kinowy.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że na drugi sezon Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy poczekamy nawet dwa lata. Prace na planie już się rozpoczęły, ale showrunnerzy nie widzą możliwości, aby kolejne odcinki miały zadebiutować w przyszłym roku.

Komentarze
3
Ray
Gramowicz
07/11/2022 21:07

Amazon musiał posmarować, nie ma innego wytłumaczenia. Każda osoba z funkcjonującym mózgiem, nawet nie oglądając ale wiedząc o kontrowersjach tego serialu - nie wypowie się w ogóle. W tym wypadku milczenie jest złotem, a mowa $$$ od Amazona. Kwestia co ceni się bardziej.

Tsalimon
Gramowicz
07/11/2022 14:08
wolff01 napisał:

Strasznie się skur... ciekawe ile wziął do kabzy, straci w oczach wielu ludzi.

Za dużo metanolu wypił i mu siadło na ślepia :P

wolff01
Gramowicz
07/11/2022 13:46

Strasznie się skur... ciekawe ile wziął do kabzy, straci w oczach wielu ludzi.