It Takes Two na rozgrywce. Josef Fares przedstawia szczegóły swojej nowej gry

Mikołaj Ciesielski
2021/02/23 08:25

Produkcja zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu.

It Takes Two na rozgrywce. Josef Fares przedstawia szczegóły swojej nowej gry

Zapowiedziane w czerwcu ubiegłego roku It Takes Two zbliża się wielkimi krokami. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że nowe dzieło twórców A Way Out osiągnęło tzw. złoty status i prace nad tytułem zostały zakończone. Tymczasem do sieci trafił gameplay, okraszony komentarzem Josefa Faresa, reżysera gry oraz założyciela studia Hazelight, który przybliżył kilka szczegółów na temat It Takes Two.

Przede wszystkim możemy zobaczyć, jak tytuł prezentuje się w akcji. Podobnie jak A Way Out, tak i It Takes Two zostało stworzone z myślą o zabawie w kooperacji. Ta dostępna będzie zarówno przez sieci, jak i lokalnie na podzielonym ekranie. Gameplay daje nam do zrozumienia, że w grze nie zabraknie widowiskowych i emocjonujących scen.

Ponadto Josef Fares obiecuje sporą różnorodność. Gra zaoferuje szereg mechanik, a także odda do dyspozycji użytkowników wiele narzędzi, które będzie można wykorzystać na różne sposoby. Już wcześniej twórcy obiecywali również lekką, ale angażującą i wzruszającą historię. Rzućcie okiem na poniższy gameplay i sami zdecydujcie, czy warto czekać na nowe dzieło twórców A Way Out.

It Takes Two zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowano na 26 marca bieżącego roku. Nadchodząca produkcja studia Hazelight zostanie wydana dzięki programowi firmy Electronic Arts o nazwie EA Originals, który został stworzony z myślą o twórcach gier indie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!