EA Play: nowe gry EA Originals: It Takes Two, Lost in Random, Rocket Arena

pepsi
2020/06/19 02:03
1
0

EA Originals ma na warsztacie nowe gry od Hazelight Studios, Zoink Games i Final Strike Games. Podczas EA Play poznaliśmy pierwsze szczegóły na ich temat.

It Takes Two

It Takes Two jest nową grą Hazelight Studios, o której Josef Fares wspominał przed kilkoma dniami. Gra ma troje bohaterów: rodziców, Cody i May, oraz ich małą córkę, Rose. Para ma się rozwieźć, co negatywnie wpływa na dziecko. W reakcji na te wydarzenia, Rose tworzy parę lalek, które niespodziewanie ożywają. Wówczas zaczyna się gra ich emocjami. Twórcy starają się łączyć mechanikę z fabułą. Fares obiecuje, że nic podobnego wcześniej nie widzieliśmy. Dla formalności dodajmy, że będzie to platformówka przeznaczona do zabawy w trybie kooperacji. Pierwsze fragmenty rozgrywki możemy wyłowić z poniższego wideo.
Premiera It Takes Two zaplanowana jest na rok 2021.

Lost in Random

Gotycka baśń – w ten sposób swoje nowe dzieło określa ekipa Zoink Games. Główną bohaterką Lost in Random jest mała dziewczynka o wielkim sercu i jeszcze większym temperamencie o imieniu Even. Na tytułową krainę Random rzucona została klątwa. To właśnie przez nią o losie wszystkich mieszkańców decyduje złowroga kość, przypominająca nieco Oko Saurona z prozy J.R.R. Tolkiena. Naszej bohaterce towarzyszy jednak druga kostka, Dicey. Uczy ona Even nowych umiejętności, pozwala obrać bezpieczną ścieżkę lub zaryzykować, a przede wszystkim może przełamać klątwę ciążącą na Random.
Premiera Lost in Random zaplanowana jest na rok 2021.

Rocket Arena

Tytuł tej gry zdradza tak naprawdę wszystkie najważniejsze informacje, jakie powinniście o niej zdobyć. Biegamy po arenie z wyrzutniami rakiet. Koniec. No, może nie do końca, ale takie jest podstawowe założenie nowej produkcji Final Strike Games. Rocket Arena to multiplayerowa strzelanka przeznaczona do zabawy w trybie 3 na 3. Chodzi w niej o to, aby wystrzelić przeciwnika poza wyznaczony obszar. Całość obleczona została w rysunkową grafikę. Rozgrywka wydaje się być utrzymana w lekkim, zabawnym tonie, choć nie jest to równoznaczne z odpuszczaniem czegokolwiek. W rywalizacji pomogą specjalne umiejętności czy możliwość wykonania nokautu.
Rocket Arena przygotowywane jest z myślą o pecetach, PlayStation 4 i Xboksie One. Gra zadebiutuje już 14 lipca. Dwa tygodnie po premierze twórcy planują wypuścić aktualizację ze sporą dawką nowej zawartości. Ta obejmuje m.in. dodatkowe mapy i nową grywalną postać.

Rocket Arena, EA Play: nowe gry EA Originals: It Takes Two, Lost in Random, Rocket Arena

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
garfieldgarfield
Gramowicz
19/06/2020 10:00

Mega słabo.