It Takes Two w złocie. Nowa gra twórców A Way Out zbliża się wielkimi krokami

Mikołaj Ciesielski
2021/02/17 18:30

Josef Fares potwierdził, że prace nad tytułem zostały zakończone.

It Takes Two w złocie. Nowa gra twórców A Way Out zbliża się wielkimi krokami

It Takes Two zapowiedziano w czerwcu ubiegłego roku. Premiera gry zbliża się wielkimi krokami i z pewnością miłośnicy kooperacyjnej zabawy wyczekują nowego dzieła twórców A Way Out. Okazuje się, że nie musimy się martwić ewentualnym opóźnieniem produkcji. Josef Fares, założyciel studia Hazelight, podzielił się dziś z fanami dobrą wiadomością i poinformował, że It Takes Two osiągnęło tzw. złoty status. Prace nad grą zostały zakończone, a tytuł zadebiutuje w terminie.

Nowe dzieło twórców A Way Out jest platformową grą akcji, która umożliwia zabawę w dwuosobowej kooperacji, zarówno przez sieć, jak i lokalnie na podzielonym ekranie. Podczas rozgrywki gracze wcielają się w dwójkę bohaterów – Cody’ego oraz May. W grze nie zabraknie zróżnicowanych, malowniczych oraz absurdalnych lokacji, a także różnego rodzaju zagadek i łamigłówek. Całość dopełnia miła dla oka animowana oprawa wizualna.

It Takes Two zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowano na 26 marca bieżącego roku. Nadchodząca produkcja studia Hazelight zostanie wydana dzięki programowi firmy Electronic Arts o nazwie EA Originals, który został stworzony z myślą o twórcach gier indie.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
f1fson
Gramowicz
18/02/2021 11:11

Wyglada obiecująco, ale Way Out w moim odczuciu był gra z niewykorzystanym potencjałem. Niemniej czekam i na pewno wypróbuje.

MisioKGB
Gramowicz
18/02/2021 09:33

Wow nie wiedziałem że ekipa Faresa robi coś nowego. Wygląda kapitalnie, w dodatku coop i to kanapowy, twórców A Way Out. Pysznie :D