Steam Game Festival odbędzie się po raz drugi w tym roku, aby zastąpić E3 2020

Maria Wawrzyniak
2020/04/14 21:45

Zapowiedziano letnie wydanie Steam Game Festival, które odbędzie się w dniach od 9 do 14 czerwca bieżącego roku, zastępując tym samym odwołane targi E3 2020.

W marcu firma Valve zorganizowała wiosenne wydanie Festiwalu Gier Steam, w ramach którego mogliśmy przetestować ponad czterdzieści tytułów. Okazuje się jednak, że to nie wszystko – twórcy zapowiedzieli bowiem kolejną edycję wydarzenia, tyle że letnią. Co ciekawe, letnia edycja Steam Game Festival rozpocznie się dokładnie tego samego dnia, w którym pierwotnie miała rozpocząć się tegoroczna edycja targów Electronic Entertainment Expo (E3), jednak, jak już pewnie wszyscy wiecie, event został ostatecznie odwołany. Wydarzenie organizowane przez Valve odbędzie się w dniach od 9 do 14 czerwca – wówczas deweloperzy będą udostępniać sporo zwiastunów oraz, ponownie, wersji demonstracyjnych swoich produkcji. Tak, jak w przypadku poprzedniej edycji, impreza będzie skupiać się przede wszystkim na grach niezależnych, promując tym samym mniejsze studia. Co ciekawe, Geoff Keighley zdradził na swoim Twitterze, że festiwal rozszerzy się o więcej platform.Steam Game Festival odbędzie się po raz drugi w tym roku, aby zastąpić E3 2020

Festiwal Gier Steam to wydarzenie skupiające uwagę na nadchodzących grach, które mają zostać wydane w kolejnym roku. Od 9 do 14 czerwca sprawdźcie nadchodzące premiery, wypróbujcie je dzięki ograniczonym czasowo demom lub krótkim grywalnym doświadczeniom, porozmawiajcie z producentami stojącymi za tymi grami i dodajcie je do swoich list życzeń, by uzyskać przypomnienie podczas premiery!

GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!