Gears 5 za darmo do końca tygodnia na PC i XOne!

pepsi
2020/04/08 17:06
1
0

Jeśli poszukujecie sposobu na nudę, Microsoft oferuje znakomitą odpowiedź na kilka najbliższych dni. Jest nią strzelanka Gears 5, dostępna teraz zupełnie za darmo.

Gears 5 za darmo do końca tygodnia na PC i XOne!Gears 5 zostało udostępnione za darmo dla wszystkich subskrybentów Xbox Live Gold na Xboksie One oraz platformy Steam na komputerach osobistych. Grać można nie tylko w podstawową wersję, ale również w udostępnioną ostatniego dnia marca aktualizację Operation 3: Gridiron. Specjalna oferta jest ograniczona czasowo – z pełnego zakresu dobrodziejstw produkcji studia The Coalition można korzystać jedynie do końca bieżącego tygodnia. Po jego upłynięciu tytuł przestanie być dostępny.

Gears 5 ukazało się 10 września na Xboksie One i pecetach, zbierając głównie pochlebne recenzje. Ich efektem są średnie równe 84 (XOne) i 82 (PC) w serwisie Metacritic. Nasz werdykt jeszcze bardziej sprzyja grze Microsoftu.

GramTV przedstawia:

Zamów Xboksa One z kolekcją gier z serii Gears of War w sklepie sferis.pl

Komentarze
1
DJQuicksilver
Gramowicz
08/04/2020 18:03

Jedna z najlepiej zoptymalizowanych gier na pc jakie wyszly w przeciagu 6 miesicy. ale....liczne aktualizacje spowodowaly jej niestabilnasc. glownym winiwjacom jest system anticheat ktory jest w gre wmotowany a ktory wylacza gre przy jej starcie zupelnie bez powodu. Trzeba potem dlugo kombinoiwac zeby ja uruchomic. Po drugie w misji gdzie zabijamy matrone bossa nastepuje przerywnik filmowy i  zaciecie gry - odtwarza tylko dzwiek a nasze postepy zostaja cofniete do walki z bossem dramat. Ale najwiekszym syfem jest pobieranie gry naprawde trzeba sie niezle upiedolic zeby ja sciagnac bo ciagle przerywa i wystepuje blad. Szkoda ze microsoft zabija ta gre takimi bledami. Zupelnie tak jak usmiercil geras 4 tyle tylko ze 5 zabija za szybko.