News

Już jutro rozpocznie się darmowy (i nieco wydłużony) weekend w Ghost Recon: Breakpoint

Maria Wawrzyniak, 25.03.2020 23:45 2

Ubisoft postanowiło umożliwić wszystkim zainteresowanym przetestowanie gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint w ramach darmowego weekendu.

Zgodnie z zapowiedziami, jutro o godzinie 10:00 polskiego czasu rozpocznie się wydłużony darmowy weekend w grze Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint. To oznacza, że każdy zainteresowany będzie mógł przetestować produkcję za darmo. Twórcy postanowili uczcić najnowszą aktualizację, która wczoraj wylądowała na serwerach Breakpoint. Do gry wprowadzono bowiem tryb immersyjny, którego głównym celem jest sprawienie, aby rozgrywka była znacznie bardziej wymagająca. To jednak nie wszystko, ponieważ razem z trybem w produkcji pojawił się Sam Fisher, główny bohater serii Tom Clancy’s Splinter Cell. O tym pisaliśmy kilka dni temu. Warto zaznaczyć na koniec, że darmowy weekend z Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint rozpocznie się o różnych godzinach – poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Epic Games Store

  • start – 26 marca o godzinie 16:00
  • koniec – 29 marca o godzinie 16:00

Uplay, PlayStation 4, Xbox One

  • start – 26 marca o godzinie 16:00
  • koniec – 30 marca o godzinie 16:00

Wszelkie postępy, jakie uda się Wam poczynić w trakcie darmowego weekendu, możecie przenieść do pełnej wersji gry, jeżeli zdecydujecie się na jej zakup. Przypomnijmy jeszcze, że Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint zadebiutowało 4 października ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych zapraszamy również do przeczytania naszej recenzji gry, którą znajdziecie pod tym adresem.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze