Sam Fisher z serii Spilnter Cell trafi do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Wincenty Wawrzyniak
2020/03/19 22:30
1
0

Bohater serii Splinter Cell trafi do gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint za sprawą nowego wydarzenia, które rozpocznie się już 24 marca.

Jeszcze na początku tego miesiąca informowaliśmy Was o trybie immersyjnym, który trafi do gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint z zamiarem uczynienia rozgrywki bardziej realistyczną. Tryb immersyjny ma na celu sprawić, aby rozgrywka w Breakpoint była również bardziej wymagająca, a więc – dla znacznej większości graczy – również przyjemniejsza. Moduł będzie dostępny wyłącznie w ramach rozgrywki PvE, niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na grę w pojedynkę czy z innymi. Co ciekawe, dzisiaj dowiedzieliśmy się równie, że tego samego dnia – czyli 24 marca – w produkcji pojawi się Sam Fisher, główny bohater serii Tom Clancy’s Splinter Cell. Postać trafi do tytułu w ramach nowego wydarzenia Spisek – nie podano jednak żadnych innych szczegółów na ten temat. Jedyne, co mamy, to krótki teaser.

Przypomnijmy jeszcze, że Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint zadebiutowało 4 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych zapraszamy również do przeczytania naszej recenzji gry, którą znajdziecie pod tym adresem.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
1
naked_snake_27
Gramowicz
20/03/2020 08:30

A kto to Sam Fhiser? Tytuł...