News

Włącz znajomych do walki o sektor Korpulu. Darmowy dostęp do wszystkich dowódców i premia do doświadczenia w Starcraft 2

LM, 22.03.2020 16:25 0

Darmowi dowódcy do darmowego StarCrafta 2 przez ograniczony czas, a na dokładkę także bonus do doświadczenia za grę ze znajomymi.

Blizzard Entertainment postanowiło dołączyć do akcji zostań w domu, oferując garść dobrodziejstw dla miłośników strategii czasu rzeczywistego StarCraft 2: Wings of Liberty. Od teraz do czwartku 2 kwietnia możecie wraz ze znajomymi bawić się wszystkimi dowódcami w trybie kooperacji. Dodatkowo aż do czwartku 16 kwietnia wszystkie rozgrywki w trybie współpracy otrzymają dodatkową premię 100% do zdobywanych punktów doświadczenia. Jednym słowem – namówcie znajomych i bawcie się dobrze. Co ważne, wszystkie poczynione podczas akcji postępy zostaną zachowane, ale nieposiadani dowódcy powrócą do poziomu 5 – przynajmniej do czasu, aż ich nie odblokujecie. Po zakupie dowódca wróci do osiągniętego podczas akcji poziomu.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że dostępna wyłącznie na PC Battle.net gra StarCraft 2: Wings of Liberty funkcjonuje w modelu fee-to-play. Tym samym obok kooperacyjnych zmagań, możecie także bawić się z kampanią fabularną podstawki, spróbować sił w grach sieciowych, a także bawić się w trybach niestandardowych i z fanowskimi modami.

StarCraft 2: Wings of Liberty dostępne jest wyłącznie na PC. Podstawka zapewnia szereg atrakcji dla trybów single i multi, a obok tego możecie sięgnąć po trzy płatne rozszerzenia: Heart of the Swarm, Legacy of the Void oraz Nova Covert Ops.

https://www.youtube.com/watch?v=VSGmPpidDvo

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze