Deep Sky Derelicts trafi na konsole. Udane taktyczne RPG z datą premiery i zwiastunem Definitive Edition

LM
2020/03/16 08:50
0
0

Inspirowana grą Darkest Dungeon produkcja jeszcze w tym miesiącu wyląduje na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Wszystko o Deep Sky Derelicts: Definitive Edition.

Deep Sky Derelicts trafi na konsole. Udane taktyczne RPG z datą premiery i zwiastunem Definitive Edition

Dobre wieści dla miłośników konsolowego grania, którzy nie stronią od taktycznych gier RPG. 1C Entertainment pokusiło się o oficjalną zapowiedź kompletnego, ostatecznego wydania gry Deep Sky Derelicts z 2018 roku – Definitive Edition – które przy okazji pojawi się również na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wydawcę, Deep Sky Derelicts: Definitive Edition ukaże się już 24 marca, by zaoferować podstawową wersję tytułu, wzbogaconą o zawartość dwóch pakietów DLC – New Prospects oraz Station Life. Połączone wydanie wyceniono na niespełna 25 euro (około 110 PLN). Rzućcie okiem na załączony poniżej zwiastun.

Podczas rozgrywki przenosimy się w niezbyt świetlaną przyszłość, gdzie ludzkość podzieliła się na dwie klasy – obywateli oraz tych, którzy nie cieszą się przywilejami. Jak łatwo się domyślić, podczas zabawy wcielamy się w przedstawicieli klasy uciśnionej, a naszym zadaniem jest zebranie odpowiedniej sumy środków, by zakupić obywatelstwo. Tych poszukujemy na dryfujących w kosmosie wrakach, które skrywają nie tylko skarby, ale też rozmaite niebezpieczeństwa. Deep Sky Derelicts opracowało studio Snowhound Games z myślą o zabawie dla pojedynczego gracza. Tytuł zadebiutował na PC we wrześniu 2018 roku i spotkał się z uznaniem zarówno graczy, jak i recenzentów.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!