Gears 5 trafią na Xboksa Series X w ulepszonej wersji (oraz darmowej dla obecnych posiadaczy gry na pecety lub Xbox One)

Maria Wawrzyniak
2020/03/16 21:45

Twórcy poinformowali o odświeżonej wersji Gears 5, która trafi na konsolę Xbox Series X. Będzie równocześnie darmowa dla osób, które posiadają grę na PC lub Xboksa One.

Jak donosi serwis IGN, deweloperzy ze studia The Coalition poinformowali, iż zeszłoroczne Gears 5 trafi również na konsolę nowej generacji firmy Microsoft – Xbox Series X – w odświeżonej wersji. Co ciekawe (oraz przede wszystkim godne pochwały), wersja na Xbox Series X będzie dostępna za darmo dla wszystkich, którzy kupili grę w wersji na komputery osobiste lub konsolę Xbox One. Microsoft zaznaczyło przy tym, że wiąże się to z zamiarem odejścia do modelu zakładającego, że musimy ponownie kupować ulubione produkcje w wydaniu odświeżonym na sprzęt nowej generacji. System nazwano Smart Delivery – każda wspierająca tę inicjatywę produkcja będzie funkcjonowała na takiej właśnie zasadzie, a gracze posiadający wersję pecetową lub konsolową będą mogli za darmo pobrać wersję ulepszoną dla nowego sprzętu.Gears 5 trafią na Xboksa Series X w ulepszonej wersji (oraz darmowej dla obecnych posiadaczy gry na pecety lub Xbox One)

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Gears 5 zadebiutowało 10 września 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One. Zainteresowanych zapraszamy również do naszego kompendium na temat produkcji oraz recenzji.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!