News

Pierwszy tajemniczy zwiastun nowej gry twórców SOMA. Ekipa odlicza do premiery rozwijającym się płodem?

LM, 28.02.2020 14:35 0

Na oficjalnym kanale Frictional Games pojawiła się krótka zajawka nadchodzącej gry. Mamy podstawy, by sądzić, że ta ukaże się we wrześniu.

Wczoraj minęły dwa miesiące od chwili, gdy studio Frictional Games publicznie dało do zrozumienia, że pracuje nad nowym projektem. Mimo upływu czasu o grze nie dowiedzieliśmy się niczego konkretnego, ale to może się niebawem zmienić, gdyż ekipa opublikowała w sieci pierwszy zwiastun tytułu. Enigmatyczny materiał poświęcony tajemniczej grze nazwano I am Tasi, a na nim jedynie słyszymy głos bliżej nieznanej kobiety i widzimy pustynny krajobraz.

Co równie ważne, na oficjalnej stronie projektu nieustannie aktualizowany jest zapętlony obrazek. Tym samym wiemy, że to, co pierwszego dnia było migającą kropką, w rzeczywistości okazało się płodem. Czyżby do premiery dzieliło nas jeszcze 7 miesięcy? Niewykluczone.

Ostatnim wydanym na rynku produktem studia Frictional Games jest pierwszoosobowy horror SOMA z 2015 roku. Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

https://www.youtube.com/watch?v=1AKyIjYlcFo&feature=emb_title

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze