News

Wstęp do mrocznego Skyrima – premiera Harrowstorm do TESO na PC. Zobacz gameplay trailer

LM, 26.02.2020 10:55 0

Na serwerach pecetowego ESO wystartowała roczna przygoda Dark Heart of Skyrim, ale miłośnicy konsol nie będą musieli na nią długo czekać. Fragmenty rozgrywki i zawartość pakietu.

ZeniMax i Bethesda Softworks oficjalnie wystartowały z najnowszą przygodą w świecie MMORPG The Elder Scrolls Online, w której ramach poznamy nieco mroczniejsze oblicze prowincji Skyrim. DLC zatytułowane Harrowstorm to pakiet lochów i zarazem pierwszy epizod opowieści Dark Heart of Skyrim, która potrwa przez cały 2020 rok. Pakiet pojawił się już na komputerach osobistych z systemem Windows i Mac, a dokładnie 10 marca zadebiutuje także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tymczasem na oficjalnym kanale Bethesdy pojawił się krótki, ale treściwy gameplay z nowego DLC.

Podobnie jak w przypadku poprzednich DLC, Harrowstorm możecie nabyć, korzystając z aktywnej subskrypcji ESO Plus lub dokonując zakupu w sklepie gry. Twórcy przygotowali dwa nowe lochy dla czteroosobowych grup — Icereach oraz Unhallowed Grave, a rozpoczęte w DLC wątki fabularne znajdą kontynuację w pełnoprawnym dodatku Greymoor, który jeszcze w maju pojawi się na PC, a na początku czerwca wyląduje na konsolach. Wracając do bieżących nowinek, to wraz z Harrowstorm na pecetowych serwerach pojawiła się nowa aktualizacja The Elder Scrolls Online – lista zmian pod tym adresem.

The Elder Scrolls Online zadebiutowało w 2014 roku na PC, a rok później trafiło także na PlayStation 4 i Xboksa One.

https://www.youtube.com/watch?v=J5A93lsXw0E

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze

Disco Elysium zmierza na konsolę Nintendo Switch

Twórcy ze studia ZA/UM nie zamierzają spocząć na laurach – gra Disco Elysium zmierza bowiem na łącznie trzy konsole. Prócz PS4 i XONE, pojawi się także na Switchu!