Ori And The Will Of The Wisps wygląda fenomenalnie. Zobacz pierwsze 20 minut rozgrywki

LM
2020/02/26 09:25
1
0

Eksploracja, sekrety i starcie z bossem. Wszystko w klimatycznej oprawie i z rewelacyjną muzyką, ale też wyśrubowanym poziomem trudności. Ori And The Will Of The Wisps już niebawem na PC i Xbox One.

Ori And The Will Of The Wisps wygląda fenomenalnie. Zobacz pierwsze 20 minut rozgrywki

Jeśli należycie do grona fanów gier platformowych typu metroidvania, to już zapewne zacieracie ręce na myśl o nieodległej premierze Ori And The Will Of The Wisps. Najnowsza produkcja Moon Studios zadebiutuje równocześnie na PC i konsolach już 11 marca, a tymczasem redakcja serwisu GameSpot podzieliła się z nami obszernym, 20-minutowym zapisem rozgrywki. Ten prezentuje zabawę na samym początku tytułu i trzeba przyznać, że wygląda świetnie.

Na załączonym poniżej materiale zobaczycie pomniejsze sekrety, do których dotrą tylko najwytrwalsi; obok tego wymagającą eksplorację; a także zręcznościowe starcia z oponentami, w tym z bossem. Ori And The Will Of The Wisps z pewnością zachwyci nas oprawą wizualną, ale zatrzyma samą rozgrywką, która do najłatwiejszych należeć nie będzie – wątpliwe, by twórcy chcieli obniżyć ustawioną przy okazji poprzedniej odsłony poprzeczkę.

Jak dowiedzieliśmy się niedawno, prace nad Ori And The Will Of The Wisps zostały już zakończone, a twórcy czekają już tylko na oficjalny debiut. Tytuł ukaże się równocześnie na PC Windows 10 i Steam, konsolach Xbox One oraz w katalogu Xbox Game Pass. Zainteresowanych wydaniem kolekcjonerskim tytułu odsyłamy pod ten adres. Czekacie?


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
26/02/2020 14:05

Ależ nie mogę się doczekać już :D