Rustler – polskie GTA w średniowieczu z sukcesem na Kickstarterze. Pierwsze konkrety projektu

LM
2020/02/14 14:55

Jutsu Games zebrało kwotę niezbędną do wyprodukowania gry Rustler, określanej jako Grand Theft Horse. Szykuje się niezły paszkwil na klasyczne RPG-i.

Rustler – polskie GTA w średniowieczu z sukcesem na Kickstarterze. Pierwsze konkrety projektu

Dobre wieści dla fanów studia Jutsu Games i klasycznych odsłon serii GTA. Kilka tygodni temu warszawska ekipa zaprezentowała na Kickstarterze swój najnowszy projekt – brutalną grę akcji zatytułowaną Rustler – której udało się już osiągnąć minimalny cel zbiórki. Tym samym średniowieczne GTA trafi na pecety w bliżej nieokreślonej przyszłości, a my prezentujemy pierwsze szczegóły.

Rustler na pierwszy rzut okaz przywodzi na myśl dwie pierwsze odsłony serii Grand Theft Auto – brutalna akcja zaprezentowana z perspektywy top-down, tyle że całość osadzono w średniowieczu. Do wieków średnich trafimy jako drobny rzezimieszek, co to ma lepkie ręce i raczej nie stroni od mordobicia. Naszym celem będzie poradzić sobie jakoś w niezbyt sprzyjających warunkach, a twórcy obiecują spory świat, wiele sposobów na sianie chaosu i całkowite odejście od politycznej poprawności. Ma być brudno, z przytupem i masą kąśliwych nawiązań do klasycznych RPG-ów.

Rzućcie okiem na załączoną do wiadomości galerię. Rustler zebrało już niemal 20 tysięcy dolarów z wymaganych niespełna 19, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 15 dni. Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
1
Rolamonx
Gramowicz
14/02/2020 16:39

Symulator średniowiecznego sebixa :D dobry pomysł!