Popkultura

Blade Runner 2049 zagości na małym ekranie. Hity AXN na marzec

LM, 11.02.2020 12:15 0

Włodarze AXN ujawnili ramówkę na nadchodzący miesiąc, a w niej futurystyczni Ryan Gosling i Harrison Ford na planie Blade Runnera 2049.

Nawet jeśli lutowe premiery dopiero nabierają tempa, to i tak włodarze stacji AXN uraczyli nas nowinkami, których na kanałach stacji możemy wyczekiwać w nadchodzącym miesiącu. Ta zapowiada się szczególnie obiecująco, przede wszystkim z uwagi na zbliżającą się premierę obrazu kinowego Denisa Villeneuve’a zatytułowanego Blade Runner 2049. Zdobywca Oscara za najlepsze zdjęcia z Ryanem Goslingiem i Harrisonem Fordem na planie zostanie wyemitowany na AXN dokładnie 15 marca o godzinie 22:25. To jednak nie koniec nowinek.

W marcu na AXN z 11. sezonem powróci serial Agenci NCIS: Los Angeles. Agenci kryminalni zmierzą się z kolejnymi przestępstwami już w czwartek 5 marca od 21:05. Kolejnych odcinków możecie spodziewać się w każdy kolejny czwartek o tej samej godzinie na AXN. Włodarze stacji przygotowali też mały maraton dla fanów zdobywcy Oscarów – Denzela Washingtona. Już 7 marca kolejno jeden po drugim na AXN zostaną wyemitowane trzy filmy z udziałem aktora – o 17:50 Metro strachu; o 22:00 Kolekcjoner kości; a na zakończenie film Bez litości o 22:30.

Końcówka miesiąca to premiera filmu Przyjaciele z kasą z Jeniffer Aniston w roli głównej. Opowieść o czterech przyjaciółkach, które wiodą spokojne i zdaje się dostatnie życie, ale sprawy błyskawicznie się komplikują. Przyjaciele z kasą zadebiutuje na AXN w piątek 27 marca o 20:00.

Powracając jeszcze na chwilę do Blade Runnera 2049, warto wspomnieć, że w niedawnym wywiadzie reżyser filmu Denis Villeneuve przyznał, że chętnie wyprodukowałby kolejny, oryginalny film w futurystycznym świecie.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze

Poznaliśmy marcową ofertę Games with Gold

Firma Microsoft zaprezentowała ofertę Games with Gold na marzec tego roku dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold na konsolach Xbox One oraz Xbox 360.