Zobacz nowe screeny z Fast & Furious: Crossroads

pepsi
2020/01/08 18:23

Zapowiedziane podczas TGA 2019 Fast & Furious: Crossroads wzbudziło mieszane uczucia. Tym niemniej zachęcamy do rzucenia okiem na screeny, które trafiły do naszej galerii.

Zobacz nowe screeny z Fast & Furious: Crossroads Twórcy Fast & Furious: Crossroads zaprezentowali nowe screeny z gry. W naszej galerii można przyjrzeć się wybranym samochodom i lokacjom, po których przyjdzie się ścigać graczom w produkcji Slightly Mad Studios. Na niektórych obrazkach na drugim planie dostrzec można porozbijane auta, co tylko podkreśla istotę omawianego tytułu.

Akcja ma być iście kinowa i żywiołowa, a dopełnienie powinni stanowić aktorzy znani z filmowych Szybkich i wściekłych: Vin Diesel, Michelle Rodriguez i Tyrese Gibson, którzy w Fast & Furious: Crossroads wcielą się w Doma, Letty i Romana.

GramTV przedstawia:

Gra została zapowiedziana podczas The Game Awards 2019, gdzie pokazano jej pierwszy trailer. Prezentacja, zamiast powszechnego zachwytu, wzbudziła raczej obawy o to, że będzie to kolejna produkcja traktowana wyłącznie jako robiona niskim kosztem przystawka do filmu.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!