Widownia tegorocznych The Game Awards wzrosła o ponad 70 procent

Maria Wawrzyniak
2019/12/19 11:25

Gala w tym roku okazała się znacznie większym sukcesem, niż w poprzednim – na żywo oglądało ją łącznie 45 milionów osób.

W ubiegłym tygodniu odbyła się kolejna edycja gali The Game Awards i okazała się ogromnym sukcesem. Geoff Keighley, organizator imprezy, pochwalił się wynikami wydarzenia – wiemy więc już, że galę na żywo oglądało łącznie 45 milionów osób, co daje wynik aż o 73% lepszy od tego, który osiągnięto w ubiegłym roku. Taki wzrost jest zaskakujący i godny pochwały – szczególnie, jeżeli przypomnimy sobie, że w 2017 roku mowa była jedynie o 11,5 miliona osób, a rok później było to 26,2 miliona. W przyszłym roku oczywiście czeka nas kolejna edycja, aczkolwiek na razie nie znamy dokładnej daty – ta jest bowiem ujawniana dopiero kilka miesięcy przed galą. Możemy jednak być prawie pewni, że The Game Awards 2020 odbędzie się w grudniu.
Widownia tegorocznych The Game Awards wzrosła o ponad 70 procent

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
19/12/2019 14:00

Generalnie podoba mi się ich podejście. Mówili o Keanu Reevesie który był na E3 i że bardzo chętnie by taką gwiazdję przytulili na GA. Nie mniej jednak stwierdzili że tylko wtedy kiedy będzie to miało sens.

Duży kontrast w porównaniu do włodaży E3 którzy mają problem z tym że inne imprezy ich biją na głowę. Stwierdzili że skoro Keanu dał im taki mega boost to postawią bardziej na celebrytów. Nie zdając sobie sprawy że Keanu zadziałał bo to Keanu a jego wystąpienie miało sens.

Skończy się jak stare imprezy gamingowe, wliczając to te Polskie gdzie brali celebrytów telewizyjnych nie mających pojęcia o czym mówią tylko po to by wystawić się na pośmiewisko.

garfieldgarfield
Gramowicz
19/12/2019 13:17

To tylko zasługa

Death Stranding!!