W Dungeons & Dragons: Dark Alliance zagramy także w pojedynkę, ale… będzie dużo trudniej

LM
2019/12/16 17:40
1
0

Ciężko bez przyjaciół. Zarówno w życiu, jak i podczas eksplorowania lochów.

W Dungeons & Dragons: Dark Alliance zagramy także w pojedynkę, ale… będzie dużo trudniej

Nawet jeśli towarzyszący niedawnej zapowiedzi gry Dungeons & Dragons: Dark Alliance slogan głosi Slay Together, to wygląda na to, że twórcy gry nie zamierzają odcinać od zabawy miłośników singlowego grania. W rozmowie z redakcją USA Today Jeff Hattem z odpowiedzialnego za produkcję gry studia Tuque Games ujawnił, że rzeczona produkcja zaoferuje graczom możliwość zabawy w pojedynkę, ale doświadczenie to nie będzie należało do najłatwiejszych. Zdradził, że podczas rozgrywki przyjdzie nam wkroczyć do najmroczniejszych zakątków uniwersum, w których nie brakuje goblinów, gnolli i lodowych gigantów, a całość skrojona jest pod drużynową kooperację, więc jeśli zdecydujemy się grać samotnie, to czeka nas ciężki czas.

Ostatecznie wszystko i tak będzie w dużej mierze zależeć od umiejętności samych graczy, ale miło wiedzieć, że nawet dla opracowanej z myślą o kooperacji grze twórcy zdecydowali się na umożliwienie zabawy w singlu.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance ukaże się w 2020 roku na PC jako jedna z co najmniej siedmiu gier bazujących na uniwersum.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
bartheze
Gramowicz
16/12/2019 20:06

przecież zapowiedź tej gry wygląda jakbyśmy cofnęli się z 10 lat