News

Shenmue III ze zwiastunem premierowym

pepsi, 13.11.2019 19:41 1

Po 18 latach fani Shenmue wreszcie doczekają się nowej części serii. O jej nadchodzącym debiucie przypomina nam trailer premierowy.

Ys Net rozpoczęło już wysyłkę Shenmue III do osób, które wsparły grę na Kickstarterze. To pierwszy znak, że premiera tytułu przeznaczonego na PS4 i PC jest już naprawdę blisko. Drugim jest udostępniony na kanale Sony na YouTubie trailer premierowy, który możecie obejrzeć poniżej. Rynkowy debiut na obu wspomnianych platformach przewidziano na 19 listopada.

Shenmue III trafi do sklepów po wielokrotnym opóźnianiu terminu wydania, należy więc mieć nadzieję, że dodatkowy czas przeznaczony na produkcję nie poszedł na marne i da spodziewane efekty. Przed premierą nie udało się ponadto ominąć kontrowersji. Te związane były z wersją PC oraz faktem, że na tej platformie początkowo gra będzie dostępna wyłącznie na Epic Games Store.

Najbardziej niezadowoleni i zdeterminowani konsumenci wywalczyli sobie prawo do zwrotu pieniędzy zainwestowanych w tytuł jeszcze w momencie, gdy zbierano na niego fundusze na Kickstarterze.

https://www.youtube.com/watch?v=Yu-wfcEKpXk

Oferta gier w sklepie sferis.pl

gallery:2836
najnowsze