News

Tylko dwa tygodnie na wniosek o zwrot pieniędzy za Shenmue III

pepsi, 05.09.2019 20:28 0

Ys Net wywiąże się z zapowiadanej obietnicy możliwości zwrotu gotówki za Shenmue III. Będą jednak istotne obostrzenia, o których warto dowiedzieć się już teraz.

Odkąd ogłoszono, że pecetowe Shenmue III przez pierwszy rok będzie dostępne wyłącznie na Epic Games Store, wielu graczy zażądało zwrotu pieniędzy, które przeznaczyli na sfinansowanie projektu w ramach kampanii na Kickstarterze. Początkowo Ys Net wydało komunikat, że gotówki nie będzie oddawać, co wywołało kolejną falę oburzenia. Ostatecznie podjęto jednak decyzję, że zwroty zostaną zrealizowane. Teraz ujawniono ich warunki, a te są dość restrykcyjne.

Co najważniejsze, na ubieganie się o wypłatę zainwestowanych pieniędzy będą tylko dwa tygodnie. Nie ogłoszono jeszcze kiedy cała akcja wystartuje, wiadomo natomiast, że będzie trzeba skorzystać ze specjalnego formularza. Pieniądze zostaną wypłacone w ciągu 20 dni pracujących do trzech miesięcy od daty złożenia wniosku. W sieci już pojawiły się komentarze, że Ys Net w ten sposób chce odwieść jak najwięcej graczy o ubieganie się o zwrot.

Shenmue III ukaże się na PS4 i pecetach 19 listopada. 

Oferta gier w sklepie sferis.pl

najnowsze