News

A Plague Tale: Innocence bez szans na dodatki czy kontynuację

LM, 15.05.2019 20:28 0

Tytuł zadebiutował przed kilkoma dniami na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Od premiery najnowszej gry francuskiego Asobo Studio minęły zaledwie dwa dni, a jesteśmy w stanie z przekonaniem stwierdzić, że twórcy dowieźli niespodziewaną perełkę. Tytuł trafił w gusta recenzentów i graczy, urzekając jakością wykonania i poszanowaniem dla graczy preferujących liniowe, fabularne gry dedykowane zabawie w singlu. Jeśli liczycie jednak, że sukces implikuje dalszy rozwój tytułu lub skłoni deweloperów do opracowania sequela, to mamy dla Was złe wieści.

W wywiadzie dla Star News spec od narracji w A Plague Tale: Innocence – Sebastien Renard – przyznał, że gra jest pojedynczą, zamkniętą opowieścią. Tym samym próżno liczyć na to, że deweloperzy uraczą nas dodatkami lub poprowadzą historię. Renard nie krył mieszanych emocji związanych z nadchodzącą premierą gry (rozmowę przeprowadzono jeszcze przed oficjalnym debiutem tytułu) gdzie ekscytacja idzie w parze z solidną dawką stresu, a wszyscy członkowie ekipy godzinami szukają choćby drobnych opinii o grze. Ostatecznie twórcy udają się na zasłużony odpoczynek, a po urlopie zapewne zajmą się czymś zupełnie nowym.

A Plague Tale: Innocence dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Wszystko, co powinniście wiedzieć o grze, znajdziecie w naszej recenzji, w której Mateusz nie krył uznania dla najnowszego dzieła Francuzów.


Jeśli szukacie przygodowych gier akcji, to warto rzucić okiem na bogatą ofertę sklepu Sferis.pl.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.