News

A Plague Tale: Innocence bez szans na dodatki czy kontynuację

LM, 15.05.2019 20:28 0

Tytuł zadebiutował przed kilkoma dniami na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Od premiery najnowszej gry francuskiego Asobo Studio minęły zaledwie dwa dni, a jesteśmy w stanie z przekonaniem stwierdzić, że twórcy dowieźli niespodziewaną perełkę. Tytuł trafił w gusta recenzentów i graczy, urzekając jakością wykonania i poszanowaniem dla graczy preferujących liniowe, fabularne gry dedykowane zabawie w singlu. Jeśli liczycie jednak, że sukces implikuje dalszy rozwój tytułu lub skłoni deweloperów do opracowania sequela, to mamy dla Was złe wieści.

W wywiadzie dla Star News spec od narracji w A Plague Tale: Innocence – Sebastien Renard – przyznał, że gra jest pojedynczą, zamkniętą opowieścią. Tym samym próżno liczyć na to, że deweloperzy uraczą nas dodatkami lub poprowadzą historię. Renard nie krył mieszanych emocji związanych z nadchodzącą premierą gry (rozmowę przeprowadzono jeszcze przed oficjalnym debiutem tytułu) gdzie ekscytacja idzie w parze z solidną dawką stresu, a wszyscy członkowie ekipy godzinami szukają choćby drobnych opinii o grze. Ostatecznie twórcy udają się na zasłużony odpoczynek, a po urlopie zapewne zajmą się czymś zupełnie nowym.

A Plague Tale: Innocence dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Wszystko, co powinniście wiedzieć o grze, znajdziecie w naszej recenzji, w której Mateusz nie krył uznania dla najnowszego dzieła Francuzów.


Jeśli szukacie przygodowych gier akcji, to warto rzucić okiem na bogatą ofertę sklepu Sferis.pl.

najnowsze