Harry Potter: Wizards Unite - nowa gra twórców Pokemon Go na nowym trailerze

Małgorzata Trzyna, 15 listopada 2018 12:25 0

Ministerstwo Magii poszukuje wiedźm i czarodziejów, którzy pomogą ocalić magiczny świat.

Niantic udostępniło krótkie wideo z nadchodzącej gry Harry Potter: Wizards Unite. Nie zaprezentowano, jak dokładnie będzie wyglądać rozgrywka. Zamiast gameplayu pokazano film, na którym pojawia się obdarzona magiczną mocą kobieta, unieruchamia i łapie złotą piłeczkę do quidditcha, po czym zostawia wiadomość na ścianie z prośbą o pomoc i znika. Incydent zostaje nagrany przez kamery monitoringu. Nasze zadanie będzie polegało na tym, by nie dopuścić do ujawnienia tajemnic świata magii. Chętni mogą dołączyć do Statute of Secrecy Task Force na stronie harrypotterwizardsunite.com.

Harry Potter: Wizards Unite to gra AR, w której nie będziemy łapać uroczych stworzonek, lecz spacerować w poszukiwaniu legendarnych potworów, z którymi następnie stoczymy walki. Aby pokonać najpotężniejszych przeciwników, będziemy mogli połączyć siły z innymi graczami.

Hitman 2 otrzyma nową mapę w trybie Sniper Assassin w przyszłym tygodniu
Pokemon Go - walki PvP jeszcze w tym miesiącu - znamy szczegóły
Pokemon Go - tryb PvP na dniach - przygotujcie się na walki pomiędzy trenerami
Pokemon Go to wciąż kopalnia złota
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.