News

Harry Potter: Wizards Unite - nowa gra twórców Pokemon Go na nowym trailerze

Małgorzata Trzyna, 15.11.2018 12:25 0

Ministerstwo Magii poszukuje wiedźm i czarodziejów, którzy pomogą ocalić magiczny świat.

Niantic udostępniło krótkie wideo z nadchodzącej gry Harry Potter: Wizards Unite. Nie zaprezentowano, jak dokładnie będzie wyglądać rozgrywka. Zamiast gameplayu pokazano film, na którym pojawia się obdarzona magiczną mocą kobieta, unieruchamia i łapie złotą piłeczkę do quidditcha, po czym zostawia wiadomość na ścianie z prośbą o pomoc i znika. Incydent zostaje nagrany przez kamery monitoringu. Nasze zadanie będzie polegało na tym, by nie dopuścić do ujawnienia tajemnic świata magii. Chętni mogą dołączyć do Statute of Secrecy Task Force na stronie harrypotterwizardsunite.com.

Harry Potter: Wizards Unite to gra AR, w której nie będziemy łapać uroczych stworzonek, lecz spacerować w poszukiwaniu legendarnych potworów, z którymi następnie stoczymy walki. Aby pokonać najpotężniejszych przeciwników, będziemy mogli połączyć siły z innymi graczami.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.