Felieton

The Division 2 - na czym skupi się fabuła gry?

Patryk Purczyński, 12 lipca 2018 17:51 0

Twórcy The Division 2 potwierdzili, że grę będzie można przejść od początku do końca samemu. Teraz przybliżają, na czym skupi się fabuła.

The Division 2 wykorzysta pierwszą część jako podstawę fabularną, na której będzie nadbudowywać. - Gra jest bardziej skupiona na tych, którzy przetrwali; na tym, jak się zmieniali i organizowali w trakcie tych siedmiu miesięcy - mówi Chadi El-Zibaoui, stowrzyszony dyrektor kreatywny w Massive Entertainment. - W premierowej odsłonie trzeba było reagować na wybuch epidemii, na sytuację, która doprowadziła do wybuchu zamieszek. Teraz obywatele łączą się, wspólnie organizują, zbroją i próbują odbudować to, co pozostało do odratowania. Już nie dostosowują wyłącznie samych siebie do zaistniałej sytuacji - stwierdza.

Ostatnio twórcy The Division 2 przyznali, że grę można w całości przejść samodzielnie, choć lepsze doznania oferuje ich zdaniem kooperacja. Nie zmienia to jednak faktu, że w zaistniałych okolicznościach większy nacisk na fabułę wydaje się uzasadnionym ruchem. Przy okazji zachęcamy do obejrzenia gameplayu z E3 2018.

Control, The Outer Worlds i gry Quantic Dreams - Epic Games ujawniło listę nadchodzących tytułów, które ominą Steam
Rainbow Six Siege z opcją wybaczenia osobie, która zabiła członka z drużyny
To samo, ale lepsze - przegląd ocen The Division 2
Assassin's Creed III Remastered zaoferuje nie tylko poprawioną szatę graficzną
najnowsze